See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu do realizacji szkoleń zawodowych osadzonych oraz wyposażenia z zakresu stosowania zasady dostępności dla jednostek podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy sprzętu i wyposażenia zgodnie z wykazem zamieszczonych w OPZ i formularzach ofertowych załącznik 1.1.-1.7. w częściach: Cz. I Fryzjer 1. Fotel/krzesło fryzjerski – 3 szt. 2. Myjka fryzjerska – 1 szt. 3. Szafka kosmetyczna fryzjerska – 1 szt. 4. Konsoleta z lustrem i półką – 1 szt. 5. Taboret do strzyżenia – 1 szt. 6. Nożyczki fryzjerskie – 14 szt. 7. Berberski zestaw do golenia – 1 kpl 8. Trymer maszynka fryzjerska – 2szt. 9. Maszynka do strzyżenia – 14 szt. 10. Fartuch ochronny – 2 szt. 11. Zestaw grzebieni – 1 kpl Cz. II Opiekun osób starszych 1. Balkonik rehabilitacyjny czterokołowy – 2 szt. 2. Ciśnieniomierz automatyczny, naramienny – 3 szt. 3. Ciśnieniomierz manualny ze stetoskopem – 3 szt. 4. Parawan medyczny na kółkach – 1 szt. 5. Urządzenie do pomiaru glukozy, cholesterolu i kwasu moczowego we krwi – 1 szt. 6. Nosze składane – 1 szt. 7. Kula ortopedyczne łokciowa z miękkim uchwytem – 5 szt. 8. Pulsometr – 2 szt. 9. Wózek ze stopów lekkich – 1 szt. Cz. III Technolog robót wykończeniowych 1. Drabina malarska poniżej 2 m wysokości - 2 szt. 2. Szlifierka kątowa 850 W 125 – 1 szt. 3. Szlifierka kątowa 1400W 125 – 2 szt. 4. Szlifierka kątowa 1700W 125 – 1 szt. 5. Szlifierka akumulatorowa 18V 125 bateria AH – 1 szt. 6. Młotowiertarka 780W – 2 szt. 7. Młotowiertarka 950 W – 1 szt. 8. Maszynka do cięcia płytek – 1 szt. 9. Odkurzacz do odsysania pyłu– 1 szt. 10. Zaciskarka do rur PEX – 1 kpl 11. Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa wraz z akumulatorem– 1 szt. 12. Młot udarowo-obrotowy mały – 3 szt. 13. Młot udarowo-obrotowy duży – 1 szt. 14. Młotowiertarka akumulatorowa 1000W 1 szt. 15. Wiertarka z udarem 850 W – 1 szt. 16. Szlifierka do gipsu żyrafa – 1 szt. 17. Szlifierka kątowa duża 230 – 1 szt. 18. Szlifierka AKU 125 – 1 szt. 19. Frezarka do metalu aku – 1 szt. 20. Szlifierka AKU 230 – 1 szt. 21. Piła szablasta AKU „Makita” – 1 szt. 22. Przecinarka do metalu 300 + stół – 1 szt. 23. Zgrzewarka do rur PEX – 1 szt. 24. Zestaw wiertarko-wkrętarka i klucz udarowy – 1 szt. 25. Pionowa sprężarka kompresor 50L 10 BAR – 1 szt. 26. Mieszadło elektryczna z mieszadłem 1200 W – 3 kpl 27. Wkrętaki akumulatorowe – 1 szt. 28. Mieszadło do kleju 1800 W z mieszadłem – 3 kpl 29. Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z udarem, w komplecie z akumulatorem i ładowarką – 2 szt. 30. Akumulatorowa piła szablasta w komplecie z akumulatorem i ładowarką- 1 szt. 31. Szlifierka oscylacyjna mimośrodowa 900W – 1 szt. 32. Narzędzie wielofunkcyjne z osprzętem wymiennymi końcówkami w komplecie z akumulatorem i baterią – 1 szt. 33. Wózek siatkowy – 1 szt. 34. Ręczny wózek skrzyniowy (nośność 500 kg) – 1 szt. Cz. IV Ogrodnik 1. Zestaw sekatorów (3 szt.) – 2 kpl 2. Nożyce do żywopłotu spalinowe - 1 szt. 3. Nożyce do żywopłotu akumulatorowe – 2 szt. 4. Dmuchawa do liści – 1 szt. 5. Kosiarka spalinowa – 1 szt. 6. Kosa spalinowa – 1 szt. 7. Łopata – 4 szt. 8. Taczka – 2 szt. 9. Mała glebogryzarka – 1 szt. Cz. V Spawacz 1. Migomat – 1 szt. 2. Spawarka elektryczna inwektorowa– 1 szt. 3. Przyłbice samościemniające - 6 szt. 4. Przyłbica akumulatorowa z nawiewem powietrza – 1 szt. 5. Okulary ochronne – 30 szt. Cz. VI Brukarz 1. Zagęszczarka z matą – 1 kpl Cz. VII Niwelowanie barier w ramach dostępności 1. Przenośna pętla indukcyjna – 5 szt. 2. Krzesło ewakuacyjne – 1 szt. 3. Ścienny przewijak dla niemowląt składany poziomo – 1 szt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39300000 Diverse Ausrüstungen, 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät, 39100000 Möbel, 44510000 Werkzeug, 39712200 Geräte zur Haarpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: fryzjer
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: opiekun osób starszych
Los: LOT-0003
Titel: technolog robót wykończeniowych
Los: LOT-0004
Titel: Ogrodnik
Los: LOT-0005
Titel: Spawacz
Los: LOT-0006
Titel: Brukarz
Los: LOT-0007
Titel: Niwelowanie barier w ramach dostępności