2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ingenieursdiensten Helvoirts Broek
Beschreibung: Waterschap De Dommel is de trekker voor het project Helvoirts Broek. Het project is gericht op de realisatie van de natuur- en wateropgave in het projectgebied. Qua maatregelen kan gedacht worden de hydrologische en natuur inrichting die nodig is voor de ontwikkeling van de gewenste natuurambitietypen. Deze opdracht heeft betrekking op de werkzaamheden tot en met het doorlopen van de procedures voor het project Helvoirts Broek. Te denken valt aan het scherp krijgen van de ecologische en hydrologische randvoorwaarde, het uitvoeren van onderzoeken, omgevingsparticipatie, scenariostudies, het opstellen van het ontwerp, etc. Zie opdrachtomschrijving
Interne Kennung: 405684
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 405684
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1