See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont jednostki pływającej typu SAR-1500 o numerze burtowym SG-211
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu doraźnego dokowego PRS (Polski Rejestr Statków S.A.) na jednostce pływającej typu SAR–1500 o numerze burtowym SG-211, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do Specyfikacji. Jednostka stacjonuje w Kaszubskim Dywizjonie Straży Granicznej w Gdańsku-Westerplatte, ul. Sucharskiego 1. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 7 do Specyfikacji.
Interne Kennung: 11/ZP/2024
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 50241100 Reparatur von Wasserfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu doraźnego dokowego PRS (Polski Rejestr Statków S.A.) na jednostce pływającej typu SAR–1500 o numerze burtowym SG-211, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do Specyfikacji. Jednostka stacjonuje w Kaszubskim Dywizjonie Straży Granicznej w Gdańsku-Westerplatte, ul. Sucharskiego 1. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.