2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa urządzeń do transmisji danych cyfrowych dla CeNT UW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do transmisji danych cyfrowych dla Centrum Nowych Technologii UW. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: urządzenia do transmisji danych cyfrowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32422000 Network components
5. Lot
Lot: LOT-0001