585833-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Fälschungssichere Druckerzeugnisse – Poukázky na rozvoj a regeneraci 2027 - 2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoukázky na rozvoj a regeneraci 2027 - 2030
BeschreibungPředmětem zakázky je zajištění průběžných dodávek víceúčelových poukázek na rozvoj a regeneraci (dále jen „poukázky“) s uplatněním na relaxační, rehabilitační, sportovní a kulturní aktivity, vzdělávání a zdravotní péči zaměstnanců zadavatele a zajišťování s tím souvisejících služeb s platností na území České republiky. Poukázkami se rozumí víceúčelové poukazy ve smyslu § 15 odst. 3 zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů, sloužící k pořízení zboží či služeb u smluvních partnerů vybraného dodavatele. Cílem této zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, přičemž dodávky poukázek a souvisejících služeb dle uzavřené rámcové dohody budou dodavatelem poskytovány na základě objednávek vystavených zadavatelem. Dodávané poukázky budou v nominální hodnotě každé poukázky ve výši 100 Kč. Poukázky budou dodávány dle požadavků zadavatele v: a) papírové formě, b) elektronické formě prostřednictvím čipové karty umožňující provádění úhrad ceny prostřednictvím platebních terminálů.
Interne Kennung26_ZAKÁZKA/22
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22450000 Fälschungssichere Druckerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001