2. Verfahren
Verfahren
Titel: QMMO26-4197 - Raamovereenkomst voor de plaatsing en het onderhoud van dameshygiënecontainers voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven, STUK Kunstencentrum vzw, Z.org KU Leuven vzw en Prins Leopold Instituut voor Tropische Geneeskunde
Beschreibung: QMMO26-4197 - Raamovereenkomst voor de plaatsing en het onderhoud van dameshygiënecontainers voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven, STUK Kunstencentrum vzw, Z.org KU Leuven vzw en Prins Leopold Instituut voor Tropische Geneeskunde
Interne Kennung: QMMO26-4197
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1