585847-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków, w tym płynów infuzyjnych, leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, preparatów do żywienia dojelitowego, środków kontrastowych dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa leków, w tym płynów infuzyjnych, leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, preparatów do żywienia dojelitowego, środków kontrastowych dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej.
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym płynów infuzyjnych, leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, preparatów do żywienia dojelitowego, środków kontrastowych dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej.j. Zamówienie obejmuje 42 Pakiety (pakiety rozumiane jako części zamówienia), których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy: Pakiet nr 1: Różne leki Pakiet nr 2: Budesonid do nebulizacji Pakiet nr 3: Preparaty żelaza Pakiet nr 4: Albuminy Pakiet nr 5: Immunoglobuliny Pakiet nr 6: Preparaty przeciwzakrzepowe (enzymy) i antidotum Pakiet nr 7: Hemostatyki Pakiet nr 8: Insuliny, glukagon Pakiet nr 9: Hormon agipressin Pakiet nr 10: Różne leki Pakiet nr 11: Paracetamol Pakiet nr 12: Różne leki Pakiet nr 13: Leki do znieczulenia Pakiet nr 14: Różne leki Pakiet nr 15:Różne leki Pakiet nr 16:Leki zawierające w składzie środki psychotropowe, opioidy Pakiet nr 17: Różne leki Pakiet nr 18:Antybiotyki Pakiet nr 19: Remdesivir Pakiet nr 20: Wankomacyna doustna Pakiet nr 21: Leki stosowane w zakażeniach Pakiet nr 22: Różne leki Pakiet nr 23: Różne leki Pakiet nr 24: Różne leki Pakiet nr 25: Heparyny Pakiet nr 26: Różne leki Pakiet nr 27: Różne leki w chorobach układu oddechowgo Pakiet nr 28: Kortykosteroidy Pakiet nr 29: Różne leki w chorobach układu nerwowego Pakiet nr 30: Różne leki w chorobach układu sercowo-naczyniowego oraz leki przeciwzakrzepowe i przeciwkrwotoczne Pakiet nr 31: Różne leki Pakiet nr 32: Leki do użytku zewnętrznego, testy Pakiet nr 33: Różne leki działające na przewód pokarmowy i metabolizm Pakiet nr 34: Różne leki i dodatki do żywienia pozajelitowego Pakiet nr 35: Szczepionki, surowice Pakiet nr 36: Szczepionki Pakiet nr 37: Leki i płyny infuzyjne Pakiet nr 38: Żywienie pozajelitowe i dojelitowe Pakiet nr 39: Preparaty do żywienia dojelitowego, do podania doustnego oraz sprzęt do podaży Pakiet nr 40: Preparaty do żywienia do podania doustnego Pakiet nr 41: Środki kontrastowe Pakiet nr 42: Płyny do dializ Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych – na poszczególne pakiety. W ramach poszczególnych Pakietów Zamawiający wymaga złożenia oferty na pełny zakres przedmiotu zamówienia odnoszący się do danego Pakietu. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” maksymalnie do 24 godz., przy czym: − dostawy na „cito” odbywają się 7 dni w tygodniu niezależnie od godzin pracy apteki, a ze względu na specyfikę tego rodzaju dostaw termin realizacji nie przedłuża się do najbliższego dnia roboczego, − dostawy zwykłe odbywają się w dni robocze w godzinach 7:00 – 14:00. Jeżeli dostawa wypada w dniu wolnym od pracy lub sobotę lub poza godzinami pracy apteki szpitalnej, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciele Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy. Termin związania ofertą: do dnia 21.09.2026 r.
Vorherige Bekanntmachung371628-2026
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel, 33615100 Insulin, 33651000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, 33642000 Systemische Hormonpräparate, exkl. Sexualhormone und Insuline, 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt, 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel, 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel, 33692000 Arzneimittellösungen, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 33692800 Dialyselösungen, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1: Różne leki
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 1: Różne leki, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2: Budesonid do nebulizacji
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 2: Budesonid do nebulizacji, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3: Preparaty żelaza
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 3: Preparaty żelaza, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4: Albuminy
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 4: Albuminy, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5: Immunoglobuliny
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 5: Immunoglobuliny, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6: Preparaty przeciwzakrzepowe (enzymy) i antidotum
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 6: Preparaty przeciwzakrzepowe (enzymy) i antidotum, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7: Hemostatyki
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 7: Hemostatyki, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 7
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8: Insuliny, glukagon
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 8: Insuliny, glukagon, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33615100 Insulin
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9: Hormon agipressin
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 9: Hormon agipressin, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33642000 Systemische Hormonpräparate, exkl. Sexualhormone und Insuline
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10: Różne leki
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 10: Różne leki, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 10
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11: Paracetamol
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 11: Paracetamol, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 11
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12: Różne leki
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 12: Różne leki, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 12
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13: Leki do znieczulenia
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 13: Leki do znieczulenia, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 13
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14: Różne leki
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 14: Różne leki, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 14