See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opstellen van milieueffectrapporten en passende beoordelingen/Rédaction de rapports d'incidences environnementales et d’évaluations appropriées.
Beschreibung: De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Opstellen van milieueffectrapporten en passende beoordelingen over de milieueffecten van projecten van Leefmilieu Brussel ” Perceel 2 “Expertiseopdrachten en biologische studies m.b.t. beschermde gebieden in het Brussels Gewest” Le marché est divisé en lots comme suit : Lot 1 “Rédaction de rapports d'incidences environnementales et d’évaluations appropriées pour des projets de Bruxelles Environnement” Lot 2 “Missions d’expertise et études biologiques concernant des zones protégées en Région bruxelloise”
Interne Kennung: PPP0UM-19734/6376/2025G0249
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opstellen van milieueffectrapporten en passende beoordelingen over de milieueffecten van projecten van Leefmilieu Brussel
Beschreibung: Opstellen van milieueffectrapporten en passende beoordelingen over de milieueffecten van projecten van Leefmilieu Brussel
Interne Kennung: 2025G0249_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90711400 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor, 90721700 Schutz gefährdeter Arten
Los: LOT-0002
Titel: Expertiseopdrachten en biologische studies m.b.t. beschermde gebieden in het Brussels Gewest
Beschreibung: Expertiseopdrachten en biologische studies m.b.t. beschermde gebieden in het Brussels Gewest
Interne Kennung: 2025G0249_2