2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cateringdiensten en werk café gemeente Middelburg
Beschreibung: De verzorging van cateringdiensten en werk café voor de gemeente Middelburg, zoals onder andere restauratieve voorzieningen in het bedrijfsrestaurant, bediening en beheer van een luxe koffievoorziening in het bedrijfsrestaurant, bijvullen en reinigen van de warme drankautomaten verspreid in het pand, verzorging van vergaderservice, lunchservice, bijeenkomsten en maatwerk. De maximale waarde van de raamovereenkomst is € 3.000.000,- exclusief btw. voor 8 jaar. Aan de bedragen van zowel de raming als de maximale waarde kan Opdrachtnemer geen rechten ontlenen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare procedure Beste prijs-kwaliteitverhouding Beste prijs-kwaliteitverhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties