585868-2025 - Wettbewerb
Polen – Systeme zur Echtzeit-Passagierinformation – Dostawa elementów informacji pasażerskiej oraz zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemu dynamicznej informacji pasażerskiej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa elementów informacji pasażerskiej oraz zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemu dynamicznej informacji pasażerskiej.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa elementów informacji pasażerskiej oraz zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemu dynamicznej informacji pasażerskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został we wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48813200 Systeme zur Echtzeit-Passagierinformation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48813100 Elektronische Anzeigetafeln, 32441100 Fernmessüberwachungssystem, 72300000 Datendienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa elementów informacji pasażerskiej oraz zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemu dynamicznej informacji pasażerskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został we wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający, zgodnie z zapisem art. 441 ust. 1 Ustawy pzp przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji. Prawo opcji zostało uregulowane w istotnych postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ