585868-2026 - Ergebnis
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Dostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.”
BeschreibungDostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.” zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia Zalącznik nr 1 do SWZ dla poszczególnych pakietów
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 30213300 Tischcomputer, 30232100 Drucker und Plotter, 30232110 Laserdrucker
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.” Pakiet 1
BeschreibungDostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.” zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen
Optionen
Beschreibung der Optionenzgodnie z zapisami SWZ
LosLOT-0002
TitelDostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.” Pakiet 2
BeschreibungDostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.” zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
LosLOT-0003
TitelDostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.” Pakiet 3
BeschreibungDostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.” zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen, 30213300 Tischcomputer, 30232100 Drucker und Plotter, 30232110 Laserdrucker