585882-2026 - Ergebnis
Ungarn – Restaurant- und Bewirtungsdienste – Paks, iskolai gyermekétkeztetés 2.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Paks, iskolai gyermekétkeztetés 2.
Beschreibung: Közétkeztetési szolgáltatás biztosítása a szerződéskötést követő első munkanaptól, de legkorábban 2026. május 1-től, 14+12 hónapos időtartamra, a közbeszerzési dokumentumokban foglaltak szerint, Paks Város közigazgatási területén működő iskolai, oktatási intézményekben: 1. rk. Paksi Bezerédj Általános Iskola 7030 Paks, Szentháromság tér 1. Iskolai nevelési napokon: • napi egyszeri meleg étkezés (ebéd): 146 fő normál étrend és 24 fő diétás étrend • napi kétszeri étkezés (tízórai, ebéd): 21 fő normál étrend és 0 fő diétás étrend • napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna): 116 fő normál étrend és 7 fő diétás étrend Az ebédhez az AK biztosítja a tálaló konyhát és az ebédlőt 7030 Paks, Templom utca 6. szám alatt, a megrendelt tízórait, uzsonnát az adott intézmény címére kell az ATnek kiszállítani. A nyertes AT feladata a főzőkonyha és a tálalószemélyzet biztosítása a tálalókonyhában napi 4 órában, valamint az étkeztetéshez szükséges edények, eszközök biztosítása és pótlása, illetve a kiszállítással kapcsolatos feltételek biztosítása. 2. rk . Paksi Deák Ferenc Általános Iskola Felső tagozat: 7030 Paks, Tolnai út 19. Alsó tagozat: 7030 Paks, Dózsa György út 93. Iskolai nevelési napokon: • napi egyszeri meleg étkezés (ebéd): 133 fő normál étrend és 32 fő diétás étrend • napi kétszeri étkezés (tízórai, ebéd): 18 fő normál étrend és 1 fő diétás étrend • napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna): 93 fő normál étrend és 8 fő diétás étrend. A NYAT feladata a főzőkonyha, a tálalókonyha és a tálalószemélyzet biztosítása a tálalókonyhában, valamint az étkeztetéshez szükséges edények, eszközök biztosítása és pótlása, illetve a kiszállítással kapcsolatos feltételek biztosítása. Az ebédhez az étkeztetés helyszínét is az NYATnek kell biztosítania, ami egyik megadott címtől sem lehet messzebb, mint 1 km, a közúton (a Googlemaps alkalmazással) mérve. 3. rk. Paksi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 7030 Paks, Ifjúság útja 2. Iskolai nevelési napokon: • napi egyszeri meleg étkezés (ebéd): 89 fő normál étrend és 11 fő diétás étrend, • napi kétszeri étkezés (tízórai, ebéd): 40 fő normál étrend és 6 fő diétás étrend, • napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna): 125 fő normál étrend és 8 fő diétás étrend. A NYAT feladata a főzőkonyha, a tálalókonyha és a tálalószemélyzet biztosítása a tálalókonyhában, valamint az étkeztetéshez szükséges edények, eszközök biztosítása és pótlása, illetve a kiszállítással kapcsolatos feltételek biztosítása. Az ebédhez az étkeztetés helyszínét is a NYATnek kell biztosítania, ami az intézmény címétől nem lehet messzebb, gyalogosan, mint 5 perc (a Googlemaps alkalmazással), közterületen mérve. 4. rk. Paksi Vak Bottyán Gimnázium 7030 Paks, Dózsa György út 103. Iskolai nevelési napokon: • napi egyszeri meleg étkezést (ebéd) igénylők száma az AT által biztosított ebédlőben: 212 fő normál étrend és 12 fő diétás étrend. Az ebédhez az étkeztetés helyszínét is az ATnek kell biztosítania, amely az intézmény címétől nem lehet messzebb gyalogosan, mint 5 perc (a Googlemaps alkalmazással), közterületen mérve. A NYAT feladata a főzőkonyha, a tálalókonyha és a tálalószemélyzet biztosítása a tálalókonyhában, valamint az étkeztetéshez szükséges edények, eszközök biztosítása és pótlása, ill. a kiszállítással kapcsolatos feltételek biztosítása. MINDEGYIK RÉSZAJÁNLATI KÖRBEN ELŐÍRÁS: A diétás étrend biztosítása esetén valamennyi diétás étrend és ezek bármilyen kombinációja előfordulhat. A létszámok a 2025. szept-i igényekre tekintettel kerültek meghatározásra, de ez a szám +/- 15%-kal változhat. A napi adag mennyiségétől történő eltérés esetei: a) A napi adagszám csökkenhet az intézmény intézményen kívüli programjai és betegségek miatti lemondások miatt. b) Tanítás nélküli munkanapok miatt. c) Jogszabály által elrendelt rendkívüli szünetek esetén. d) A napi adagszám az adott intézmény maximális létszámáig növekedhet mindegyik étkeztetési forma és típus esetén. NYAT a szerződés teljesítése során köteles a közétkeztetési tárgyú közbeszerzések tekintetében alkalmazandó eljárások sajátos szabályairól szóló 676/2020 (XII.28.) Korm. r. 4. § (2) bek. b) pontja szerint beszerezni termékeit. NYAT köteles a szolgáltatás biztosításához, valamint az általa működtetett főző és tálalókonyhák, valamint étkezdék üzemeltetéséhez szükséges hatósági engedélyeket beszerezni. Az e hatóságok által előírt higiéniai és egészségügyi feltételek, feladatok teljesítése, a HACCP rendszer kialakítása és megfelelő működtetése NYAT kötelezettsége. NYAT köteles gondoskodni az ellátási helyeken keletkező ételmaradékok, valamint a szolgáltatás biztosítása közben keletkező egyéb, különösen konyhai és éttermi hulladékok jogszabályi előírásoknak megfelelő kezeléséről, tárolásáról és elszállításáról. NYAT kötelessége a szolgáltatás teljesítése során a jogszabályoknak való megfelelés, különösen az alábbiaknak: - a vendéglátó-ipari termék előállításának és forgalomba hozatalának élelmiszerbiztonsági feltételeiről szóló 62/2011. (VI.30.) VM r. - a közétkeztetésre vonatkozó táplálkozásegészségügyi előírásokról szóló 37/2014. (IV.30.) EMMI r. - az élelmiszerláncról és hatósági felügyeletéről szóló 2008. évi XLVI. tv. - az élelmiszer-előállítás és forgalomba hozatal egyes élelmiszer-higiéniai feltételeiről és az élelmiszerek hatósági ellenőrzéséről szóló 68/2007. (VII.26) FMV-EÜM-SZMM együttes r. - az élelmiszer higiéniáról szóló 852/2004/EK r. - a gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. tv. Fentieken túl NYAT a szolgáltatás teljesítése körében meg kell feleljen a Magyar Élelmiszerkönyv kötelező előírásainak, valamint a rá irányadó szakmai elvárásoknak, szabályoknak. Az AK minden esetben vizsgálja a közétkeztetésre vonatkozó táplálkozás-egészségügyi előírásokról szóló rendeletnek való megfelelést, a szolgáltató táplálkozás-egészségügyi minősítési eredményeinek százalékos minősítési átlaga alapján (amennyiben rendelkezik már minősítéssel).
Vorherige Bekanntmachung: 149666-2026
Interne Kennung: EKR000337632026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: I./ Értékelési szempont: Legjobb ár-érték arány. A zöldség/gyümölcs gyakorisága: egyenes arányosítás, ár, szállítás időtartama: fordított arányosítás. Az igen/nem megajánlás igen 10 pont, a nem 0 pont. Adható pontszám alsó és felső határa: 0-10 pont. Részletesen a dokumentáció tartalmazza. Értékelési szempontok minden részajánlati körben: 1. Éves ellenszolgáltatás összege (nettó Ft) az Ártáblázat szerint / Súlyszám: 75 2. A táplálkozás-egészségügyi előírásokról szóló rendelet előírásaiban foglalt gyakoriságon felül szolgáltat zöldséget és gyümölcsöt (min. 0 - max. 4): / Súlyszám: 11 3./ Az ételkészítés és a tálalás helye közötti minél rövidebb szállítási időtartam (közúton mérve) (minimum 15 - maximum 180 perc) / Súlyszám: 8 4. A fogyasztói visszajelzési rendszerek bevezetésének vállalása (a szolgáltatást igénybe vevőnek dokumentált módon véleménynyilvánításra, visszajelzésre van lehetősége): igen/nem / Súlyszám: 6 II./ Változatok (többváltozatú ajánlat): nem elfogadható. III./ A szerződés meghosszabbítható: A szerződés lejártát megelőző min. 3 hónappal a Megrendelő a szerződés időtartamát egyoldalú jognyilatkozatával, maximum egy alkalommal maximum további 12 hónappal meghosszabbíthatja. Ajánlatkérő a döntéséről a szerződés lejártát megelőző 3 hónappal előbb írásban tájékoztatja Ajánlattevőt. IV./ Az Ajánlatkérő a minősített ajánlattevők bronz fokozatú jegyzékénél szigorúbban határozta meg a műszaki, szakmai alkalmassági feltételeket, mert a beszerzés tárgya szerinti referencia és a szerződés teljesítésébe bevont szakemberek bemutatása is szükséges az alkalmasság igazolásához.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Paksi Bezerédj Általános Iskola
Beschreibung: Vállalkozási szerződés keretében közétkeztetési szolgáltatás biztosítása a szerződéskötést követő első munkanaptól, de legkorábban 2026. május 1-től, 14+12 hónapos időtartamra, a közbeszerzési dokumentumokban foglaltak szerint. 1. rk. Paksi Bezerédj Általános Iskola Címe: 7030 Paks, Szentháromság tér 1. Iskolai nevelési napokon: • napi egyszeri meleg étkezést (ebéd) igénylők száma: 146 fő normál étrend és 24 fő diétás étrend; • napi kétszeri étkezést (tízórai, ebéd) igénylők száma: 21 fő normál étrend és 0 fő diétás étrend • napi háromszori étkezést (tízórai, ebéd, uzsonna) igénylők száma: 116 fő normál étrend; és 7 fő diétás étrend Az ebédhez az AK biztosítja a tálaló konyhát és az ebédlőt 7030 Paks, Templom utca 6. szám alatt, a megrendelt tízórait, uzsonnát az adott intézmény címére kell az ATnek kiszállítani. A nyertes AT feladata a főzőkonyha és a tálalószemélyzet biztosítása a tálalókonyhában napi 4 órában, valamint az étkeztetéshez szükséges edények, eszközök biztosítása és pótlása, illetve a kiszállítással kapcsolatos feltételek biztosítása. További részletek az egyéb közbeszerzési dokumentumokban!
Interne Kennung: EKR000337632026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste, 55520000 Verpflegungsdienste, 55523000 Verpflegungsdienste für sonstige Unternehmen oder andere Einrichtungen, 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: A létszámok a 2025. szeptemberi igényekre tekintettel kerültek meghatározásra, de ez a szám +/-15%-kal változhat.
Los: LOT-0002
Titel: Paksi Deák Ferenc Általános Iskola
Beschreibung: Vállalkozási szerződés keretében közétkeztetési szolgáltatás biztosítása a szerződéskötést követő első munkanaptól, de legkorábban 2026. május 1-től, 14+12 hónapos időtartamra, a közbeszerzési dokumentumokban foglaltak szerint. 2. rk. Paksi Deák Ferenc Általános Iskola Felső tagozat címe: 7030 Paks, Tolnai út 19. Alsó tagozat címe: 7030 Paks, Dózsa György út 93. Iskolai nevelési napokon: • napi egyszeri meleg étkezést (ebéd) igénylők száma: 133 fő normál étrend és 32 fő diétás étrend; • napi kétszeri étkezést (tízórai, ebéd) igénylők száma: 18 fő normál étrend és 1 fő diétás étrend • napi háromszori étkezést (tízórai, ebéd, uzsonna) igénylők száma: 93 fő normál étrend és 8 fő diétás étrend. A nyertes AT feladata a főzőkonyha, a tálalókonyha és a tálalószemélyzet biztosítása a tálalókonyhában, valamint az étkeztetéshez szükséges edények, eszközök biztosítása és pótlása, illetve a kiszállítással kapcsolatos feltételek biztosítása. Az ebédhez az étkeztetés helyszínét is az nyertes ATnek kell biztosítania. Az ebédhez az étkeztetés helyszíne egyik megadott címtől sem lehet messzebb, mint 1 km, a közúton (a Googlemaps alkalmazással) mérve. További részletek az egyéb közbeszerzési dokumentumokban!
Interne Kennung: EKR000337632026/2
Los: LOT-0003
Titel: Paksi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Beschreibung: Vállalkozási szerződés keretében közétkeztetési szolgáltatás biztosítása a szerződéskötést követő első munkanaptól, de legkorábban 2026. május 1-től, 14+12 hónapos időtartamra, a közbeszerzési dokumentumokban foglaltak szerint. 3. rk. Paksi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Címe: 7030 Paks, Ifjúság útja 2. Iskolai nevelési napokon: • napi egyszeri meleg étkezést (ebéd) igénylők száma: 89 fő normál étrend és 11 fő diétás étrend, • napi kétszeri étkezést (tízórai, ebéd) igénylők száma: 40 fő normál étrend és 6 fő diétás étrend, • napi háromszori étkezést (tízórai, ebéd, uzsonna) igénylők száma: 125 fő normál étrend és 8 fő diétás étrend. A nyertes AT feladata a főzőkonyha, a tálalókonyha és a tálalószemélyzet biztosítása a tálalókonyhában, valamint az étkeztetéshez szükséges edények, eszközök biztosítása és pótlása, illetve a kiszállítással kapcsolatos feltételek biztosítása. Az ebédhez az étkeztetés helyszínét is a nyeretes ATnek kell biztosítania. Az étkeztetés helyszíne az intézmény címétől nem lehet messzebb, gyalogosan, mint 5 perc (a Googlemaps alkalmazással), közterületen mérve. További részletek az egyéb közbeszerzési dokumentumokban!
Interne Kennung: EKR000337632026/3
Los: LOT-0004
Titel: Paksi Vak Bottyán Gimnázium
Beschreibung: Vállalkozási szerződés keretében közétkeztetési szolgáltatás biztosítása a szerződéskötést követő első munkanaptól, de legkorábban 2026. május 1-től, 14+12 hónapos időtartamra, a közbeszerzési dokumentumokban foglaltak szerint. 4. rk. Paksi Vak Bottyán Gimnázium Címe: 7030 Paks, Dózsa György út 103. Iskolai nevelési napokon: • napi egyszeri meleg étkezést (ebéd) igénylők száma az AT által biztosított ebédlőben: 212 fő normál étrend és 12 fő diétás étrend. Az ebédhez az étkeztetés helyszínét is az nyertes ATnek kell biztosítania, ami az intézmény címétől nem lehet messzebb gyalogosan, mint 5 perc (a Googlemaps alkalmazással, közterületen mérve. A nyertes AT feladata a főzőkonyha, a tálalókonyha és a tálalószemélyzet biztosítása a tálalókonyhában, valamint az étkeztetéshez szükséges edények, eszközök biztosítása és pótlása, illetve a kiszállítással kapcsolatos feltételek biztosítása. További részletek az egyéb közbeszerzési dokumentumokban!
Interne Kennung: EKR000337632026/4