2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zawarcie umowy ramowej na produkcję i dostawę czapek służbowych letnich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na produkcję i dostawę czapek służbowych letnich. Specyfikacja techniczna nr ST- 11/Ckt/2018 Edycja kwiecień 2018 (CZAPKA SŁUŻBOWA LETNIA) Specyfikacja techniczna ST 5/Ckt/2017 edycja listopad 2017 r. (LAMINAT NA SPODNIE SŁUŻBOWE LETNIE DO TRZEWIKÓW I CZAPKI LETNIE SŁUŻBOWE - trójwarstwowy na bazie tkaniny poliestrowo – bawełnianej, membrany paroprzepuszczalnej i dzianiny poliestrowo – bawełnianej). Zakres ilościowy poszczególnych zamówień będzie każdorazowo określany przez Zamawiającego w ramach umów wykonawczych. Zamawiający w każdym wszczętym postępowaniu zobowiązuje się udzielić zamówienia na minimum 3000 szt. czapek służbowych letnich oraz maksymalnie 7000 szt. czapek służbowych letnich. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 257956-2025
Interne Kennung: 64/Ckt/25/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18443320 Feldmützen
5. Los
Los: LOT-0001