58589-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Przedłużenie posiadanej licencji na HIS na okres 3 lat wraz z nadzorem autorskim dla systemu aplikacyjnego AMMS dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Mikołaja Kopernika w Toruniu,
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzedłużenie posiadanej licencji na HIS na okres 3 lat wraz z nadzorem autorskim dla systemu aplikacyjnego AMMS dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Mikołaja Kopernika w Toruniu,
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie posiadanej licencji na HIS na okres 3 lat wraz z nadzorem autorskim dla systemu aplikacyjnego AMMS dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Mikołaja Kopernika w Toruniu; 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungSSM.DZP.200.2013.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzedłużenie posiadanej licencji na HIS na okres 3 lat wraz z nadzorem autorskim dla systemu aplikacyjnego AMMS dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Interne KennungSSM.DZP.200.213.2025