585890-2026 - Ergebnis
Polen – Mikrobiologische Kulturen – Zakup i dostawa odczynników dla potrzeb Laboratorium Mikrobiologicznego Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa odczynników dla potrzeb Laboratorium Mikrobiologicznego Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
BeschreibungZakup i dostawa odczynników dla potrzeb Laboratorium Mikrobiologicznego Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
Vorherige Bekanntmachung260246-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33698100 Mikrobiologische Kulturen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 24931250 Nährboden, 33124130 Diagnostische Ausstattung, 33651500 Immunsera und Immunglobuline
5. Los
LosLOT-0024
TitelCzęść NR 24 – Surowice do aglutynacji szkiełkowej do szybkiej identyfikacji Salmonella /badania manualne/
BeschreibungCzęść NR 24 – Surowice do aglutynacji szkiełkowej do szybkiej identyfikacji Salmonella /badania manualne/
LosLOT-0025
TitelCzęść NR 25 – Odczynniki do barwienia met. Grama /badania manualne/
BeschreibungCzęść NR 25 – Odczynniki do barwienia met. Grama /badania manualne/
LosLOT-0027
TitelCzęść NR 27 - Odczynniki asortyment niezbędny do wykonywania badań na aparacie BD Max met. PCR. Aparat BD Max jest systemem zamkniętym.
BeschreibungCzęść NR 27 - Odczynniki asortyment niezbędny do wykonywania badań na aparacie BD Max met. PCR. Aparat BD Max jest systemem zamkniętym.