2. Verfahren
Verfahren
Titel: SV- Regelingen
Beschreibung: De opdracht betreft het signaleren van SV-regelingen en het behandelen, indienen en controleren van subsidies op grond van de verschillende SV-regelingen voor medewerkers van Zaffier. €120.000 per jaar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75300000 Dienstleistungen im Rahmen der gesetzlichen Sozialversicherung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel van de aanbesteding is om met één opdrachtnemer een overeenkomst te sluiten voor de duur van drie (3) jaar.
585898-2026 - Competition
Netherlands – Compulsory social security services – SV- Regelingen
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: SV- Regelingen
Description: De opdracht betreft het signaleren van SV-regelingen en het behandelen, indienen en controleren van subsidies op grond van de verschillende SV-regelingen voor medewerkers van Zaffier. €120.000 per jaar
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 75300000 Compulsory social security services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Het doel van de aanbesteding is om met één opdrachtnemer een overeenkomst te sluiten voor de duur van drie (3) jaar.