5859-2026 - Wettbewerb
Belgien – Betreuungsleistungen in Kinderkrippen – Organisatie van voor- en naschoolse opvang in kader van het BOA-decreet
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrganisatie van voor- en naschoolse opvang in kader van het BOA-decreet
BeschreibungDe opdracht omvat de organisatie van voor-en naschoolse opvang in de deelnemende plaatselijke scholen uit het basisonderwijs van het gemeentelijk en vrij onderwijs in kader van het BOA-decreet. Er wordt geen opvang voorzien op schoolvrije dagen en pedagogische studiedagen. Opvang tijdens de schoolvakanties maakt geen deel uit van deze Opdracht.
Interne KennungPPP039-546/6006/BOA/2026
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensvereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungBOA/2026_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen