See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Spodnie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa spodni dla pracowników Lasów Państwowych wyspecyfikowanych w opisie przedmiotu zamówienia. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Spodnie TYP 1 - 1500 par 2) Spodnie TYP 2 - 1000 par 3) Spodnie TYP 3 - 1500 par 4) Spodnie TYP 4 - 1500 par 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale IV SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 444444-2026
Interne Kennung: HP.270.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18234000 Hosen
5. Los
Los: LOT-0003
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamówienie obejmuje prawo opcji. 2) Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 90% wartości umowy brutto. 3) Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. 4) Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa Opcji w przypadku, gdy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb Podstawą określenia wartości dostaw towarów zleconych w ramach Opcji będą ceny jednostkowe towarów określone są w ofercie 5) Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z Umowy, następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących Przedmiotem Umowy.