2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu przeznaczonego do kompleksowej obsługi kuratorskiej służby sądowej wraz z Portalem na potrzeby sądów apelacji gdańskiej
Beschreibung: 21. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu przeznaczonego do kompleksowej obsługi kuratorskiej służby sądowej wraz z Portalem (dalej jako System) na potrzeby sądów apelacji gdańskiej, tj.: - okręg toruński (zamówienie podstawowe): 1) Sąd Okręgowy w Toruniu; 2) Sąd Rejonowy w Brodnicy; 3) Sąd Rejonowy w Grudziądzu; 4) Sąd Rejonowy w Toruniu; 5) Sąd Rejonowy w Chełmnie (sąd funkcjonalny); 6) Sąd Rejonowy w Golubiu-Dobrzyniu (sąd funkcjonalny); 7) Sąd Rejonowy w Wąbrzeźnie (sąd funkcjonalny); - okręg gdański (zamówienie podstawowe): 1) Sąd Okręgowy w Gdańsku; 2) Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku; 3) Sąd Rejonowy w Sopocie (sąd funkcjonalny); 4) Sąd Rejonowy w Kościerzynie (sąd funkcjonalny); 5) Sąd Rejonowy w Malborku; 6) Sąd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę Systemu i jego wdrożenie poprzez zdalną instalację i skonfigurowanie zakupionych modułów oraz dokonanie migracji danych z obecnie eksploatowanych w sądach apelacji gdańskiej systemów ewidencyjnych ZKSS do Systemu; 2) udzielenie otwartej, niewyłącznej, bezterminowej licencji bez limitu ilości stanowisk na opisane w OPZ moduły Systemu; 3) przeprowadzenie szkoleń z obsługi Systemu, zgodnie z wymaganiami określonymi w OPZ oraz w umowie; 4) świadczenie usługi opieki informatycznej dotyczącej Systemu, przez okres 12 miesięcy od dnia zakończenia rozruchu Systemu, potwierdzonego podpisaniem protokołu końcowego. 3. Szczegółowo zakres oraz opis przedmiotu zamówienia określony został Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do OFERTY. 4. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: I.261.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung, 79632000 Personalschulung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung, 79632000 Personalschulung, 72268000 Bereitstellung von Software
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach niniejszego zamówienia, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust.1 ustawy Pzp. Zwiększenie zakresu zamówienia w ramach prawa opcji obejmuje dostawę Systemu, o którym mowa w niniejszym rozdziale SWZ. Realizacja zakresu zamówienia objętego opcją uzależniona jest od wzrostu zapotrzebowania Zamawiającego lub jednostek sądownictwa oraz posiadanych środków. Zakres zamówienia objęty prawem opcji ograniczony jest na rzecz wszystkich sądów okręgu bydgoskiego, tj.: 1) Sąd Okręgowy w Bydgoszczy; 2) Sąd Rejonowy w Bydgoszczy; 3) Sąd Rejonowy w Inowrocławiu; 4) Sąd Rejonowy w Świeciu; 5) Sąd Rejonowego w Szubinie (sąd funkcjonalny); 6) Sąd Rejonowego w Nakle nad Notecią (sąd funkcjonalny); 7) Sąd Rejonowego w Tucholi (sąd funkcjonalny); 8) Sąd Rejonowego w Mogilnie (sąd funkcjonalny); 9) Sąd Rejonowego w Żninie (sąd funkcjonalny). Szczegółowe warunki realizacji zamówienia objętego opcją zawarte zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Termin wykonania zamówienia w zakresie objętym prawem opcji - do 21 grudnia 2027 r.