See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Cierpiszewo w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust.1 pkt.1 ustawy z dnia 28 września 1991 roku o lasach ( tekst. jedn.: Dz.U. z 2025 poz. 567 t.j.- "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania dróg oraz gospodarki łowieckiej, łąkowo-rolnej, a także prac szkółkarskich.
Interne Kennung: ZG.270.2.1.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I- leśnictwa Chorągiewka i Kąkol
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Cierpiszewo w roku 2026: leśnictwa Chorągiewka i Kąkol. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu,ochrony przyrody,ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łowieckiej, łąkowo- rolnej, a także prac szkółkarskich, nasiennictwa, zadrzewień, utrzymania obiektów turystycznych i ścieżki edukacyjnej oraz przygotowania drewna do kancelarii leśnictw,utrzymywania dróg leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Cierpiszewo w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w pkt 3.7. nie przekroczy wartości 50 % wartości niniejszego zamówienia. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II- leśnictwa Nieszawka i Zielona
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Cierpiszewo w roku 2026: leśnictwa Nieszawka i Zielona . Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu,ochrony przyrody,ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łowieckiej, łąkowo- rolnej, a także prac szkółkarskich, nasiennictwa, zadrzewień, utrzymania obiektów turystycznych i ścieżki edukacyjnej oraz przygotowania drewna do kancelarii leśnictw,utrzymywania dróg leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Cierpiszewo w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III- leśnictwa Niedźwiadki, Jarki, Osiek i szkółka leśna
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Cierpiszewo w roku 2026: leśnictwa Niedźwiadki, Jarki, Osiek oraz szkółki leśnej znajdującej się na terenie L. Osiek . Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu,ochrony przyrody,ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łowieckiej, łąkowo- rolnej, a także prac szkółkarskich, nasiennictwa, zadrzewień, utrzymania obiektów turystycznych i ścieżki edukacyjnej oraz przygotowania drewna do kancelarii leśnictw,utrzymywania dróg leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Cierpiszewo w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet III
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV- leśnictwa Chojnaty i Grodzyna
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Cierpiszewo w roku 2026: leśnictwa Chojnaty i Grodzyna . Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu,ochrony przyrody,ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łowieckiej, łąkowo- rolnej, a także prac szkółkarskich, nasiennictwa, zadrzewień, utrzymania obiektów turystycznych i ścieżki edukacyjnej oraz przygotowania drewna do kancelarii leśnictw,utrzymywania dróg leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Cierpiszewo w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet IV
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V (CIĄGNIK)- prace ciągnikowe na terenie całego Nadleśnictwa Cierpiszewo
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Cierpiszewo w roku 2026. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu,ochrony przyrody,ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łowieckiej, łąkowo- rolnej, a także prac szkółkarskich, nasiennictwa, zadrzewień, utrzymania obiektów turystycznych i ścieżki edukacyjnej oraz przygotowania drewna do kancelarii leśnictw,utrzymywania dróg leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Cierpiszewo w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet V
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI (HARW) - prace z zakresu pozyskania drewna na terenie całego Nadleśnictwa Cierpiszewo
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Cierpiszewo w roku 2026: prace z zakresu pozyskania drewna na terenie całego Nadleśnictwa Cierpiszewo Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Cierpiszewo w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet VI
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII- obsługa Punktu Alarmowo Dyspozycyjnego w Nadleśnictwie Cierpiszewo
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Cierpiszewo w roku 2026: obsługa Punktu Alarmowo Dyspozycyjnego w Nadleśnictwie Cierpiszewo Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Cierpiszewo w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet VII
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII- obsługa wieży obserwacyjnej przeciwpożarowej w Dybowie
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Cierpiszewo w roku 2026: obsługa wieży obserwacyjnej przeciwpożarowej w Dybowie. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Cierpiszewo w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet VIII