See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Grupy Zakupowej ZGDW okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej na potrzeby Podmiotów wchodzących w skład Grupy Zakupowej (utworzonej przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki na podstawie Porozumień o wspólnym prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie zakupu energii elektrycznej)
Interne Kennung: ZG.BO.271.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy pzp, wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 z uwagi na fakt, iż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust.1 ustawy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I – Dostawa energii elektrycznej dla JST w ramach grupy zakupowej ZGDW
Interne Kennung: ZG.BO.271.7.2025.1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II – dostawa energii wraz z usługą bilansowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego oraz jednostek organizacyjnych Zamawiającego: dostawa codzienna energii elektrycznej o napięciu znamionowym sieci 230/400 V o częstotliwości 50 Hz, pełnienie funkcji podmiotu odpowiedzialnego za bilansowanie handlowe dla energii elektrycznej sprzedanej w ramach Umowy
Interne Kennung: ZG.BO.271.7.2025.2