2. Verfahren
Verfahren
Titel: Knippen hagen en onderhoud gazons
Beschreibung: De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: Knippen van hagen (perceel 1, 2 en 3): • Het knippen van hagen; • Het knippen van randen van bosplantsoen; • Bijkomende werkzaamheden. Onderhoud van gazons (perceel 4): • Maaien en bijmaaien van gazons. zie bestekken
Interne Kennung: K012076
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Knippen hagen - Kernen en begraafplaatsen
Beschreibung: De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: • Het knippen van hagen; • Het knippen van randen van bosplantsoen; • Bijkomende werkzaamheden. zie bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.v.t.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Knippen hagen - Vakantieparken
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Knippen hagen - Sportcomplexen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Onderhoud gazons
Beschreibung: De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: • Maaien en bijmaaien van gazons. zie bestek
Interne Kennung: 4
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: K012076
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: n.v.t.
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Perceel 4 Onderhoud gazons
Identificador interno: 4