585958-2026 - Ergebnis
Rumänien – Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen – Aparate de distributie si control ale energiei electrice - Blocuri de masura si protectie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aparate de distributie si control ale energiei electrice - Blocuri de masura si protectie
Beschreibung: Se urmareste incheierea cu promitenti furnizori specializati a 3 (trei) acorduri-cadru pe 24 (douazeci si patru) de luni, avand ca obiect "Aparate de distributie si control ale energiei electrice - Blocuri de masura si protectie" (fiecare acord-cadru cuprinzand echipamentele aferente unui lot din cadrul prezentei proceduri). Acordurile-cadru se vor incheia cu maximum 3 promitenti furnizori, urmand ca contractele subsecvente sa se atribuie in urma reluarii competitiei intre acestia, la pretul total reofertat cel mai scazut. Detalii tehnice si organizatorice legate de procedura se regasesc in prezenta Fisa de date, in Caietul de sarcini si alte documente ale achizitiei atasate prezentei! Nota: Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare cu 12 (douasprezece) zile inainte de data-limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor: 20 (douazeci). Entitatea contractanta va raspunde DOAR la solicitarile de clarificari adresate pana la termenul-limita sus-mentionat!
Interne Kennung: 14476722/2024/P(FP)-27
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Blocuri de masura si protectie monofazate
Beschreibung: Se va incheia un acord-cadru pe 24 (douazeci si patru) luni cu maxim 3 promitenti furnizori avand ca obiect "Blocuri de masura si protectie monofazate"; Adjudecarea contractelor subsecvente se va realiza in urma reluarii competitiei dintre promitentii furnizori semnatari ai acordului-cadru; Pentru nomenclatorul de repere si cantitati minime/maxime aferente acordului-cadru previzionate a se achizitiona consultati anexa Caietului de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Blocuri de masura si protectie trifazate
Beschreibung: Se va incheia un acord-cadru pe 24 (douazeci si patru) luni cu maxim 3 promitenti furnizori avand ca obiect "Blocuri de masura si protectie trifazate"; Adjudecarea contractelor subsecvente se va realiza in urma reluarii competitiei dintre promitentii furnizori semnatari ai acordului-cadru; Pentru nomenclatorul de repere si cantitati minime/maxime aferente acordului-cadru previzionate a se achizitiona consultati anexa Caietului de sarcini.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Blocuri de masura si protectie trifazate//BMPTi fara/cu reductori de curent
Beschreibung: Se va incheia un acord-cadru pe 24 (douazeci si patru) luni cu maxim 3 promitenti furnizori avand ca obiect "Blocuri de masura si protectie trifazate // BMPTi fara / cu reductori de curent"; Adjudecarea contractelor subsecvente se va realiza in urma reluarii competitiei dintre promitentii furnizori semnatari ai acordului-cadru; Pentru nomenclatorul de repere si cantitati minime/maxime aferente acordului-cadru previzionate a se achizitiona consultati anexa Caietului de sarcini.
Interne Kennung: 3