See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz i opieka nad uczniami dowożonymi do publicznych przedszkoli, szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Milicz w roku szkolnym:02.01.2024 r. do 21.06.2024r. oraz od 01.09.2024r. do 31.12.2024r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest nabycie biletów miesięcznych przez Gminę Milicz dla dzieci na zasadach określonych w art. 5 ust. 1 i art. 5a ustawy z dnia 20 czerwca 1992 roku o uprawnieniach do ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego tj. z dnia 11 stycznia 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 295) oraz dowóz i opieka nad uczniami dowożonymi do publicznych przedszkoli, szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Milicz w roku szkolnym: od 02.01.2024 r. do 21.06.2024 r. oraz od 01.09.2024 r. do 31.12.2024 r.. Pozostała część opisu znajduje się w SWZ, rozdział III.
Interne Kennung: IF.271.19.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I
Beschreibung: Część I - Dowóz i 4 odwozy uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 i Szkoły Muzycznej I Stopnia w Miliczu oraz dowóz i odwóz wychowanków Przedszkola Samorządowego w Miliczu zamieszkałych w miejscowościach: Duchowo, Gogołowice, Marchwice, Lasowice, Karminek, Kaszowo, Koruszka, Miłochowice, Piękocin, Pogórzyno, Pomorska, Postolin, Ruda Milicka, Sławoszowice, Stawczyk, Stawiec, Stawiec- (cegielnia), Stawno, Świętoszyn, Wałkowa, Wszewilki; Szacowana liczba uczniów, dla których zamawiający wykupi bilety miesięczne w okresie realizacji zamówienia: SP 2 – 248 obustronne, 37 jednostronne, Przedszkole Samorządowe – bilety: 7 obustronne, 2 jednostronne Razem: 255 obustronne, 39 jednostronne;
Interne Kennung: IF.271.19.1.2023
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II
Beschreibung: Część II - dowóz i 3 odwozy uczniów Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Sułowie oraz dowóz i 3 odwozy uczniów Szkoły Podstawowej w Dunkowej zamieszkałych w miejscowościach: Baranowice, Brzezina Sułowska, Brzezina Sułowska Osada, Grabówka, Gruszeczka, Łąki, Miłosławice, Niezgoda, Olsza, Piotrkosice, Piotrkosice -osada, Pracze, Ruda Sułowska, Słączno, Sulimierz, Węgrzynów, Wilkowo; Szacowana liczba uczniów, dla których zamawiający wykupi bilety miesięczne w okresie realizacji zamówienia: SP Dunkowa 56 obustronnych; 2 jednostronne SP Sułów 138 obustronne, 2 jednostronnych Razem: 194 obustronne, 4 jednostronnych;
Interne Kennung: IF.271.19.2.2023
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III
Beschreibung: Część III - dowóz i 2 odwozy uczniów Szkoły Podstawowej we Wziąchowie Wielkim zamieszkałych w miejscowościach Bracław, Gądkowice, Gądkowice- leśniczówka, Joachimówka, Latkowa, Ostrowąsy, Potasznia, Wodników Górny, Gołkowo Wziąchowo Małe; Szacowana liczba uczniów, dla których zamawiający wykupi bilety miesięczne w okresie realizacji zamówienia: Obustronne – 101 Jednostronne -2
Interne Kennung: IF.271.19.3.2023
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV
Beschreibung: Część IV - dowóz i 2 odwozy (3 razy w tygodniu) oraz 3 odwozy (2 razy w tygodniu) uczniów Szkoły Podstawowej we Wróblińcu zamieszkałych w miejscowościach: Wrocławice, Latkowa, Bartniki, Górka, Kolęda, Wielgie Milickie Szacowana liczba uczniów, dla których zamawiający wykupi bilety miesięczne w okresie realizacji zamówienia: 56;
Interne Kennung: IF.271.19.4.2023
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ V
Beschreibung: Część V – dowóz i 2 odwozy uczniów Szkoły Podstawowej w Nowym Zamku zamieszkałych w miejscowościach: Nowy Zamek, Godnowa, Tworzymirki, Tworzymirki Górne, Średzina, Dzierzgów, Jankowa; Szacowana liczba uczniów, dla których zamawiający wykupi bilety miesięczne w okresie realizacji zamówienia: 70;
Interne Kennung: IF.271.19.5.2023
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ VI
Beschreibung: Część VI – dowóz i odwóz uczniów Szkoły Podstawowej w Nowym Zamku zamieszkałych w miejscowościach: Wierzchowice; Szacowana liczba uczniów, dla których zamawiający wykupi bilety miesięczne w okresie realizacji zamówienia: 9;
Interne Kennung: IF.271.19.6.2023
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ VII
Beschreibung: Część VII – dowóz i 2 odwozy uczniów Szkoły Podstawowej w Czatkowicach zamieszkałych w miejscowościach: Borzynowo, Czatkowice - ul. Wierzchowicka, Niesułowice, Grabownica, Młodzianów, Henrykowice; Szacowana liczba uczniów, dla których zamawiający wykupi bilety miesięczne w okresie realizacji zamówienia: 18.
Interne Kennung: IF.271.19.7.2023