2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektové a inženýrské služby pro přípravu a realizaci stavby "ČOV Volyně"
Beschreibung: Zhotovení projektových dokumentací: ve stupni pro povolení stavby, ve stupni pro provádění stavby, v rozsahu podle platného stavebního zákona a prováděcí vyhlášky ke stavebnímu zákonu - hydrogeologický a geologický průzkum dotčené lokality - geodetické zaměření lokality - technologický návrh ČOV, který bude zpracován pomocí matematického modelování - projednání projektové dokumentace ve stupni pro povolení stavby s dotčenými orgány - zajištění vydání pravomocného povolení stavby - stanovení způsobu likvidace odpadu, způsob použití přesunů hmot - vypracování plánu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) na staveništi - vypracování oceněného rozpočtu a slepého soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr - poskytnutí součinnosti a technické pomoci v zadávacím řízení na výběr zhotovitele dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů - výkon dozoru projektanta (pozn.: dříve autorského dozoru) - veškeré navazující činnosti nezbytné pro vyhotovení projektové dokumentace a získání povolení stavby pro budoucí veřejnou zakázku na stavební práce s názvem „ČOV Volyně“.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ-134/26-2026