See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Műtárgyak fővizsgálata és célvizsgálata 2026
Beschreibung: Vállalkozási szerződés keretében a Budapest területén található közúti hidak fővizsgálatainak, továbbá hidak és egyéb műtárgyak célvizsgálatainak elkészítése az alábbi bontásban: 1. rész: 1/a.) B-302 jelű, Tímár utca-HÉV vágány feletti gyalogos híd fővizsgálata 1/b.) B-917 jelű, Budapest-Esztergom vasútvonal feletti (10. számú főközlekedési út) közúti híd fővizsgálata 1/c.) B-918 jelű, Pomázi út – Aranyhegyi úti (Bp.-Esztergom vasútvonal felett) közúti híd fővizsgálata 1/d.) B-919 jelű, Ringató utcai gyalogos híd (Szentendrei út és HÉV vágányok felett) fővizsgálata 1/e.) T-0205 jelű, Hűvösvölgyi busz, villamos végállomás, Permacrib máglyafal célvizsgálata 2. rész: 2/a.) B-503 jelű, Kitérő út -Feltáró út feletti közúti híd fővizsgálata 2/b.) B-635 jelű, Budaőrsi út – Nagyszőlős utca közúti híd fővizsgálata 2/c.) B-638 jelű, Dajka Gábor utca – Budaőrsi út felett gyalogos híd fővizsgálata 2/d.) B-641 jelű, Balatoni út – Egér út közúti híd fővizsgálata 2/e.) M-0801 jelű, Corvin negyed gyalogos aluljáró (METRO csatlakozással) célvizsgálata 2/f.) P-931 jelű, Nyugati téri felüljáró célvizsgálata 3. rész: 3/a.) B-642 jelű, Nádorkerti úti közúti híd (Rákóczi híd budai levezető ág) fővizsgálata 3/b.) B-643 jelű, Szerémi úti Budafoki úti közúti híd (Rákóczi híd budai levezető ág) fővizsgálata 3/c.) B-904 jelű, Balatoni út – BKV vágányok feletti közúti híd fővizsgálata 3/d.) B-913 jelű, Balatoni út – MÁV vágányok feletti közúti híd fővizsgálata 3/e.) B-915 jelű, Háros utca - MÁV vágányok feletti közúti híd fővizsgálata 3/f.) A-4 jelű, Erzsébet hídi kábelek célvizsgálata 4. rész: 4/a.) P-934 jelű, Használtcikk piac-Nagykőrösi út (M5 fkl. út) gyalogos híd fővizsgálata 4/b.) P-941 jelű, Batthyány utca -Nagykőrösi út (M5 fkl. út) gyalogos híd fővizsgálata 4/c.) P-940 jelű, M5 fkl. út „0” jelű MÁV vágányok feletti közúti híd fővizsgálata 4/d.) P-909 jelű, Grassalkovich út (Helsinki útnál) – MÁV vágányok feletti közúti híd fővizsgálata 4/e.) P-502 jelű, Szilágyi út – Fóti út feletti közúti híd fővizsgálata 4/f.) P-917 jelű, Hungária körút-MÁV vágányok feletti felüljáró feszített kábeleinek célvizsgálata
Vorherige Bekanntmachung: 266895-2026
Interne Kennung: EKR000693022026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631450 Kontrolle von Brücken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Műtárgyak fővizsgálata és célvizsgálata 1.
Beschreibung: Általános elvárások: - A vizsgálatokat a vonatkozó és érvényben lévő UME-k és Műszaki leírásban szereplő vizsgálati diszpozíciókban foglaltaknak megfelelően kell elvégezni. - A fent említett előírásokon túlmenően a szakvéleményeknek tartalmaznia kell az esetlegesen felmerült hibákra vonatkozó javítási javaslatokat és a részletes javítási technológiákat, valamint ezek javasolt ütemezését. - A vizsgálatok végzése előtt nyertes ajánlattevőnek legalább egy alkalommal szükséges konzultálnia Ajánlatkérő illetékes létesítmény mérnökével a vizsgálat tartalmáról és az egyeztetésről a vizsgálatot végző szakembernek jegyzőkönyvet kell felvennie. A jegyzőkönyvhöz mellékelni kell a nyertes ajánlattevő vizsgálati ütemtervét. - Nyertes ajánlattevőnek a hidak ütemterv szerinti helyszíni vizsgálatáról az illetékes létesítmény mérnököt előzetesen tájékoztatnia kell. - Nyertes ajánlattevőnek a vizsgálati dokumentáció elkészítésének fázisában is szükséges legalább egy alkalommal konzultálnia Ajánlatkérő illetékes létesítmény mérnökével. Fővizsgálattal kapcsolatban elvégzendő feladatok: A felülvizsgálatra vonatkozó rendelet és szabvány szerint ellenőrizni kell a híd és tartozékainak általános állapotát, fokozottan kitérni a felvetett kérdésekre, meghatározni a szükséges javításokat, beavatkozásokat. A híd meglévő állapota alapján következtetni kell arra, hogy a jelenlegi teherbírásnak, a biztonságos használhatóságnak a műtárgy továbbra is megfelel-e, ill. szükséges-e a későbbi fővizsgálatok sűrítése, avagy célvizsgálat elvégzése ajánlatos. Célvizsgálattal kapcsolatban elvégzendő feladatok: A felülvizsgálatra vonatkozó rendelet és szabvány szerint ellenőrizni kell a műtárgy és tartozékainak általános állapotát, fokozottan kitérni a felvetett kérdésekre, meghatározni a szükséges javításokat, beavatkozásokat. A meglévő állapota alapján következtetni kell arra, hogy a jelenlegi teherbírásnak, a biztonságos használhatóságnak a műtárgy továbbra is megfelel-e, ill. szükséges-e a későbbi vizsgálatok sűrítése, avagy más irányú célvizsgálat elvégzése ajánlatos. A fővizsgálatot és a célvizsgálatot a Műszaki leírásban foglalt szempontok figyelembevételével kell elvégezni. A vizsgálattal érintett műtárgyak: 1/a.) B-302 jelű, Tímár utca-HÉV vágány feletti gyalogos híd fővizsgálata 1/b.) B-917 jelű, Budapest-Esztergom vasútvonal feletti (10. számú főközlekedési út) közúti híd fővizsgálata 1/c.) B-918 jelű, Pomázi út – Aranyhegyi úti (Bp.-Esztergom vasútvonal felett) közúti híd fővizsgálata 1/d.) B-919 jelű, Ringató utcai gyalogos híd (Szentendrei út és HÉV vágányok felett) fővizsgálata 1/e.) T-0205 jelű, Hűvösvölgyi busz, villamos végállomás, Permacrib máglyafal célvizsgálata A fenti műtárgyak teljes felülete összesen: 4343,7 m2. További részleteket a Műszaki leírás tartalmaz.
Interne Kennung: EKR000693022026/1
Los: LOT-0002
Titel: Műtárgyak fővizsgálata és célvizsgálata 2.
Beschreibung: Általános elvárások: - A vizsgálatokat a vonatkozó és érvényben lévő UME-k és Műszaki leírásban szereplő vizsgálati diszpozíciókban foglaltaknak megfelelően kell elvégezni. - A fent említett előírásokon túlmenően a szakvéleményeknek tartalmaznia kell az esetlegesen felmerült hibákra vonatkozó javítási javaslatokat és a részletes javítási technológiákat, valamint ezek javasolt ütemezését. - A vizsgálatok végzése előtt nyertes ajánlattevőnek legalább egy alkalommal szükséges konzultálnia Ajánlatkérő illetékes létesítmény mérnökével a vizsgálat tartalmáról és az egyeztetésről a vizsgálatot végző szakembernek jegyzőkönyvet kell felvennie. A jegyzőkönyvhöz mellékelni kell a nyertes ajánlattevő vizsgálati ütemtervét. - Nyertes ajánlattevőnek a hidak ütemterv szerinti helyszíni vizsgálatáról az illetékes létesítmény mérnököt előzetesen tájékoztatnia kell. - Nyertes ajánlattevőnek a vizsgálati dokumentáció elkészítésének fázisában is szükséges legalább egy alkalommal konzultálnia Ajánlatkérő illetékes létesítmény mérnökével. Fővizsgálattal kapcsolatban elvégzendő feladatok: A felülvizsgálatra vonatkozó rendelet és szabvány szerint ellenőrizni kell a híd és tartozékainak általános állapotát, fokozottan kitérni a felvetett kérdésekre, meghatározni a szükséges javításokat, beavatkozásokat. A híd meglévő állapota alapján következtetni kell arra, hogy a jelenlegi teherbírásnak, a biztonságos használhatóságnak a műtárgy továbbra is megfelel-e, ill. szükséges-e a későbbi fővizsgálatok sűrítése, avagy célvizsgálat elvégzése ajánlatos. Célvizsgálattal kapcsolatban elvégzendő feladatok: A felülvizsgálatra vonatkozó rendelet és szabvány szerint ellenőrizni kell a műtárgy és tartozékainak általános állapotát, fokozottan kitérni a felvetett kérdésekre, meghatározni a szükséges javításokat, beavatkozásokat. A meglévő állapota alapján következtetni kell arra, hogy a jelenlegi teherbírásnak, a biztonságos használhatóságnak a műtárgy továbbra is megfelel-e, ill. szükséges-e a későbbi vizsgálatok sűrítése, avagy más irányú célvizsgálat elvégzése ajánlatos. A fővizsgálatot és a célvizsgálatot a Műszaki leírásban foglalt szempontok figyelembevételével kell elvégezni. A vizsgálattal érintett műtárgyak: 2/a.) B-503 jelű, Kitérő út -Feltáró út feletti közúti híd fővizsgálata 2/b.) B-635 jelű, Budaőrsi út – Nagyszőlős utca közúti híd fővizsgálata 2/c.) B-638 jelű, Dajka Gábor utca – Budaőrsi út felett gyalogos híd fővizsgálata 2/d.) B-641 jelű, Balatoni út – Egér út közúti híd fővizsgálata 2/e.) M-0801 jelű, Corvin negyed gyalogos aluljáró (METRO csatlakozással) célvizsgálata 2/f.) P-931 jelű, Nyugati téri felüljáró célvizsgálata A fenti műtárgyak teljes felülete összesen: 5260,5 m2. További részleteket a Műszaki leírás tartalmaz.
Interne Kennung: EKR000693022026/2
Los: LOT-0003
Titel: Műtárgyak fővizsgálata és célvizsgálata 3.
Beschreibung: Általános elvárások: - A vizsgálatokat a vonatkozó és érvényben lévő UME-k és Műszaki leírásban szereplő vizsgálati diszpozíciókban foglaltaknak megfelelően kell elvégezni. - A fent említett előírásokon túlmenően a szakvéleményeknek tartalmaznia kell az esetlegesen felmerült hibákra vonatkozó javítási javaslatokat és a részletes javítási technológiákat, valamint ezek javasolt ütemezését. - A vizsgálatok végzése előtt nyertes ajánlattevőnek legalább egy alkalommal szükséges konzultálnia Ajánlatkérő illetékes létesítmény mérnökével a vizsgálat tartalmáról és az egyeztetésről a vizsgálatot végző szakembernek jegyzőkönyvet kell felvennie. A jegyzőkönyvhöz mellékelni kell a nyertes ajánlattevő vizsgálati ütemtervét. - Nyertes ajánlattevőnek a hidak ütemterv szerinti helyszíni vizsgálatáról az illetékes létesítmény mérnököt előzetesen tájékoztatnia kell. - Nyertes ajánlattevőnek a vizsgálati dokumentáció elkészítésének fázisában is szükséges legalább egy alkalommal konzultálnia Ajánlatkérő illetékes létesítmény mérnökével. Fővizsgálattal kapcsolatban elvégzendő feladatok: A felülvizsgálatra vonatkozó rendelet és szabvány szerint ellenőrizni kell a híd és tartozékainak általános állapotát, fokozottan kitérni a felvetett kérdésekre, meghatározni a szükséges javításokat, beavatkozásokat. A híd meglévő állapota alapján következtetni kell arra, hogy a jelenlegi teherbírásnak, a biztonságos használhatóságnak a műtárgy továbbra is megfelel-e, ill. szükséges-e a későbbi fővizsgálatok sűrítése, avagy célvizsgálat elvégzése ajánlatos. Célvizsgálattal kapcsolatban elvégzendő feladatok: A felülvizsgálatra vonatkozó rendelet és szabvány szerint ellenőrizni kell a műtárgy és tartozékainak általános állapotát, fokozottan kitérni a felvetett kérdésekre, meghatározni a szükséges javításokat, beavatkozásokat. A meglévő állapota alapján következtetni kell arra, hogy a jelenlegi teherbírásnak, a biztonságos használhatóságnak a műtárgy továbbra is megfelel-e, ill. szükséges-e a későbbi vizsgálatok sűrítése, avagy más irányú célvizsgálat elvégzése ajánlatos. A fővizsgálatot és a célvizsgálatot a Műszaki leírásban foglalt szempontok figyelembevételével kell elvégezni. A vizsgálattal érintett műtárgyak: 3/a.) B-642 jelű, Nádorkerti úti közúti híd (Rákóczi híd budai levezető ág) fővizsgálata 3/b.) B-643 jelű, Szerémi úti Budafoki úti közúti híd (Rákóczi híd budai levezető ág) fővizsgálata 3/c.) B-904 jelű, Balatoni út – BKV vágányok feletti közúti híd fővizsgálata 3/d.) B-913 jelű, Balatoni út – MÁV vágányok feletti közúti híd fővizsgálata 3/e.) B-915 jelű, Háros utca - MÁV vágányok feletti közúti híd fővizsgálata 3/f.) A-4 jelű, Erzsébet hídi kábelek célvizsgálata A fenti műtárgyak teljes felülete összesen: 5205,3 m2. További részleteket a Műszaki leírás tartalmaz.
Interne Kennung: EKR000693022026/3
Los: LOT-0004
Titel: Műtárgyak fővizsgálata és célvizsgálata 4.
Beschreibung: Általános elvárások: - A vizsgálatokat a vonatkozó és érvényben lévő UME-k és Műszaki leírásban szereplő vizsgálati diszpozíciókban foglaltaknak megfelelően kell elvégezni. - A fent említett előírásokon túlmenően a szakvéleményeknek tartalmaznia kell az esetlegesen felmerült hibákra vonatkozó javítási javaslatokat és a részletes javítási technológiákat, valamint ezek javasolt ütemezését. - A vizsgálatok végzése előtt nyertes ajánlattevőnek legalább egy alkalommal szükséges konzultálnia Ajánlatkérő illetékes létesítmény mérnökével a vizsgálat tartalmáról és az egyeztetésről a vizsgálatot végző szakembernek jegyzőkönyvet kell felvennie. A jegyzőkönyvhöz mellékelni kell a nyertes ajánlattevő vizsgálati ütemtervét. - Nyertes ajánlattevőnek a hidak ütemterv szerinti helyszíni vizsgálatáról az illetékes létesítmény mérnököt előzetesen tájékoztatnia kell. - Nyertes ajánlattevőnek a vizsgálati dokumentáció elkészítésének fázisában is szükséges legalább egy alkalommal konzultálnia Ajánlatkérő illetékes létesítmény mérnökével. Fővizsgálattal kapcsolatban elvégzendő feladatok: A felülvizsgálatra vonatkozó rendelet és szabvány szerint ellenőrizni kell a híd és tartozékainak általános állapotát, fokozottan kitérni a felvetett kérdésekre, meghatározni a szükséges javításokat, beavatkozásokat. A híd meglévő állapota alapján következtetni kell arra, hogy a jelenlegi teherbírásnak, a biztonságos használhatóságnak a műtárgy továbbra is megfelel-e, ill. szükséges-e a későbbi fővizsgálatok sűrítése, avagy célvizsgálat elvégzése ajánlatos. Célvizsgálattal kapcsolatban elvégzendő feladatok: A felülvizsgálatra vonatkozó rendelet és szabvány szerint ellenőrizni kell a műtárgy és tartozékainak általános állapotát, fokozottan kitérni a felvetett kérdésekre, meghatározni a szükséges javításokat, beavatkozásokat. A meglévő állapota alapján következtetni kell arra, hogy a jelenlegi teherbírásnak, a biztonságos használhatóságnak a műtárgy továbbra is megfelel-e, ill. szükséges-e a későbbi vizsgálatok sűrítése, avagy más irányú célvizsgálat elvégzése ajánlatos. A fővizsgálatot és a célvizsgálatot a Műszaki leírásban foglalt szempontok figyelembevételével kell elvégezni. A vizsgálattal érintett műtárgyak: 4/a.) P-934 jelű, Használtcikk piac-Nagykőrösi út (M5 fkl. út) gyalogos híd fővizsgálata 4/b.) P-941 jelű, Batthyány utca -Nagykőrösi út (M5 fkl. út) gyalogos híd fővizsgálata 4/c.) P-940 jelű, M5 fkl. út „0” jelű MÁV vágányok feletti közúti híd fővizsgálata 4/d.) P-909 jelű, Grassalkovich út (Helsinki útnál) – MÁV vágányok feletti közúti híd fővizsgálata 4/e.) P-502 jelű, Szilágyi út – Fóti út feletti közúti híd fővizsgálata 4/f.) P-917 jelű, Hungária körút-MÁV vágányok feletti felüljáró feszített kábeleinek célvizsgálata A fenti műtárgyak teljes felülete összesen: 2866,6 m2. További részleteket a Műszaki leírás tartalmaz.
Interne Kennung: EKR000693022026/4