See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wydruku wraz z dzierżawą urządzeń i dostawą materiałów eksploatacyjnych dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Usługa wydruku wraz z dzierżawą urządzeń i dostawą materiałów eksploatacyjnych dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi” zgodnie z SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 192667-2024
Interne Kennung: ZP/27/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker, 38520000 Scanner, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 50310000 Wartung und Reparatur von Büromaschinen, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Usługa wydruku wraz z dzierżawą urządzeń i dostawą materiałów eksploatacyjnych dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”, zgodnie z SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje: - określenie rodzaju i maksymalnej wartości: zamówienie o dodatkowe 30% ilości towaru i usługi drukowania (wielkości świadczenia) przedstawionych w SWZ. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. - określenie okoliczności skorzystania z opcji: w związku z rozbudową szpitala o nowe oddziały, zwiększeniem zatrudnienia – utworzeniem nowych stanowisk pracy. - powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy.