586010-2026 - Ergebnis
Rumänien – Medizinische Verbrauchsartikel – „Consumabile pentru sistemele de monitorizare continuă a glicemiei existente (HIPPO H1)”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Consumabile pentru sistemele de monitorizare continuă a glicemiei existente (HIPPO H1)”
Beschreibung: Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor cf OUG 107/2017 Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20
Interne Kennung: 5002142_2026_PAAPD1620034
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Natura si cantitatea produselor se regasesc in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1