See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cyfryzacja i informatyzacja materiałów powiatowego zasobu goedezyjnego i kartograficznego wraz z opracowaniem dokumentów elektronicznych i zasileniem systemów teleinformatycznych właściwych Powiatów,
Beschreibung: Cyfryzacja i informatyzacja materiałów powiatowego zasobu goedezyjnego i kartograficznego wraz z opracowaniem dokumentów elektronicznych i zasileniem systemów teleinformatycznych właściwych Powiatów,
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Digitalizacja materiałów zasobu geodezyjnego i kartograficznego stanowiących operaty techniczne - powiat międzyrzecki
Beschreibung: Digitalizacja materiałów zasobu geodezyjnego i kartograficznego stanowiących operaty techniczne - powiat międzyrzecki
Interne Kennung: cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Cyfryzacja i informatyzacja materiałów archiwalnych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( skanowanie dowodów zmian ewidencji gruntów i budynków wraz z załadowaniem utworzonych dokumentów elektronicznych do programu EWOPIS - powiat gorzowski
Beschreibung: Cyfryzacja i informatyzacja materiałów archiwalnych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( skanowanie dowodów zmian ewidencji gruntów i budynków wraz z załadowaniem utworzonych dokumentów elektronicznych do programu EWOPIS - powiat gorzowski
Interne Kennung: cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Cyfryzacja i informatyzacja materiałów archiwalnych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( skanowanie dowodów zmian ewidencji gruntów i budynków wraz z załadowaniem utworzonych dokumentów elektronicznych do programu EWOPIS - powiat słubicki
Beschreibung: Cyfryzacja i informatyzacja materiałów archiwalnych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( skanowanie dowodów zmian ewidencji gruntów i budynków wraz z załadowaniem utworzonych dokumentów elektronicznych do programu EWOPIS - powiat słubicki
Interne Kennung: cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Cyfryzacja i informatyzacja materiałów archiwalnych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( skanowanie dowodów zmian ewidencji gruntów i budynków wraz z załadowaniem utworzonych dokumentów elektronicznych do programu EWOPIS - powiat strzelecko-drezdenecki
Beschreibung: Cyfryzacja i informatyzacja materiałów archiwalnych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( skanowanie dowodów zmian ewidencji gruntów i budynków wraz z załadowaniem utworzonych dokumentów elektronicznych do programu EWOPIS - powiat strzelecko-drezdenecki
Interne Kennung: cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: Cyfryzacja i informatyzacja materiałów archiwalnych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( skanowanie dowodów zmian ewidencji gruntów i budynków wraz z załadowaniem utworzonych dokumentów elektronicznych do programu GIV MAPA - powiat świebodziński
Beschreibung: Cyfryzacja i informatyzacja materiałów archiwalnych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( skanowanie dowodów zmian ewidencji gruntów i budynków wraz z załadowaniem utworzonych dokumentów elektronicznych do programu GIV MAPA - powiat świebodziński
Interne Kennung: cz. 5