2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu do Poradni Specjalistycznych Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego wraz z wyposażeniem, instalacją, uruchomieniem oraz transportem, rozładunkiem i wniesieniem (na koszt i ryzyko Wykonawcy) w sposób i miejsce wskazane przez Zamawiającego do Szpitala Chrztu Polski w Gnieźnie przy ul. Św. Jana 9. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy (OPZ) – stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. Szczegółowe regulacje określono w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 761901-2025
Interne Kennung: DZP.240.40.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1 w zw. z art. 132 Ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33125000 Ausrüstung für urologische Untersuchungen, 33141700 Orthopädische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przystawka biopsyjna do aparatu USG - 2 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy (OPZ) – stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. Szczegółowe regulacje określono w SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: 1. Lampa medyczna bezcieniowa - 1 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy (OPZ) – stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. Szczegółowe regulacje określono w SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 7