2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/D/34/2026 - Dostawa wraz z instalacją Centrum do laserowej mikroobróbki 5-osiowej - laser do teksturowania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wraz z instalacją Centrum do laserowej mikroobróbki 5-osiowej - laser do teksturowania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w opisie technicznym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia jest finansowany w ramach projektu pt. „Centrum Metrologii Przemysłowej” (nr projektu: FEOP.01.03-IP.01-0001/25), dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027. 4. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 38540000-2 Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa 42610000-5 Obrabiarki sterowane laserem lub centra obróbkowe 5. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, produkowany seryjnie. Sprzęt musi być w pełni sprawny, wyprodukowany z przeznaczeniem na rynek Unii Europejskiej, spełniający wszystkie parametry techniczne określone w opisach technicznych przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42610000 Lasergesteuerte Werkzeugmaschinen und Bearbeitungszentren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy p.z.p. oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". 2. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ust. 2 p.z.p. 3. Zamawiający nie przewiduje zastosowania tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP. 4. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 PZP. 5. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia określone zostały we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz w Opisie Technicznym Przedmiotu Zamówienia (OTPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.