2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava prirodnog plina
Beschreibung: Opskrba prirodnim plinom Doma zdravlja Osječko-baranjske županije sukladno tehničkoj specifikaciji, Troškovniku i ostalim uvjetima navedenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi
Interne Kennung: EJN-VV-8/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0000