586040-2025 - Ergebnis
Polen – Camcorder – Dostawa i montaż urządzeń video w ramach realizacji Projektu „Kultura na wyciągnięcie ręki – stworzenie platformy streamingowej umożliwiającej dostęp do wydarzeń kulturalnych odbywających się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż urządzeń video w ramach realizacji Projektu „Kultura na wyciągnięcie ręki – stworzenie platformy streamingowej umożliwiającej dostęp do wydarzeń kulturalnych odbywających się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń video i akcesoriów do stworzenia platformy streamingowej w ramach Projektu „Kultura na wyciągnięcie ręki – stworzenie platformy streamingowej umożliwiającej dostęp do wydarzeń kulturalnych odbywających się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie” zgodnie z zestawieniem ilościowym podanym w SWZ. zgodnie z zestawieniem ilościowym: 1. Tor kamerowy kompletny 2. Tor kamerowy kompletny typ 2 PTZ 3. Kamera pomocnicza 4. Jednostka zarządzająca do torów kamerowych 5. Jednostka zarządzająca do torów kamerowych typ 2 6. Okablowanie SMPTE 7. Okablowanie sygnałowe Sali Operowej i budynku 8. Zestaw statywowy typ 1 9. Dolly do statywu kamerowego typ 1 10. Zestaw statywowy typ 2 11. Uchwyt montażowy do statywu kamerowego amortyzowanego typ 2 12. Zestaw statywowy typ 3 13. System grafiki 14. Optyka szeroka typ 1 15. Optyka szeroka typ 2 16. Optyka standard typ 1 17. Optyka standard typ 2 18. Optyka tele typ 1 19. Optyka tele typ 2 20. Monitor referencyjny typ 1 21. Monitor podglądowy typ 1 Multiviewer 22. Monitor referencyjny typ 2 23. Monitor pomiarowy typ 1 24. Krosownica video do systemu miksującego 25. Panele kontrolujące do systemu miksującego 26. Rama switchera 27. Powierzchnia robocza switchera 28. Rejestrator video 29. Zapis wielośladowy video 30. Switch 1G typ 1 31. Switch 1G typ 2 32. Switch 10G 33. UPS szafy video 34. Fotel realizacyjny 35. Zestaw bezprzewodowego video 36. Monitor sygnałów audio rack 37. Generator Timecode + Genlock 38. Skrzynie transportowe na potrzeby systemu video 39. Usługa montażu, instalacji i konfiguracji systemu video 4.3. Szczegółowy/e: opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, parametry techniczne określono w Załącznikach nr 1 do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung487746-2025
Interne KennungCSK.BAP.26.1.8.2025.GD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens11.1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy zakupowej https://csk.ezamawiajacy.pl lub poczty elektronicznej: zamowienia@csklublin.pl , z zastrzeżeniem pkt 11.15 SWZ. 11.2. Zamawiający wyznacza następujące osoby do kontaktu z Wykonawcami: Szymon Lejawka email: szymon.lejawka@csklublin.pl 11.3. Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia lub informacje, które wpłyną do Zamawiającego, uważa się za dokumenty złożone w terminie, jeśli ich czytelna treść dotrze do Zamawiającego przed upływem tego terminu. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przekazywanym na adres e-mail Zamawiającego przyjmuje się datę zapisu wiadomości na serwerze odbiorczym. W przypadku skorzystania z Platformy za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich rejestracji na Platformie. 11.11. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo- aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej tj.:  podłączenie do Internetu: min 512 Kb/s na komputer (zalecane szerokopasmowe łącze internetowe);  komputer PC/MAC z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez producenta;  wybrana przeglądarka wpierana przez producenta: MS Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub MS Edge; 11.12. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające prawidłowe złożenie kwalifikowanego podpisu elektronicznego:  zainstalowaną bezpłatną wersję oprogramowania Oracle JAVA w wersji co najmniej 1.8.0_202 lub użycie JAVA w wersji oprogramowania OpenJDK wydanej na licencji GPL. Rekomendowaną wersją jest AdoptOpenJDK, dostępną na stronie https://adoptopenjdk.net;  podłączony lub wbudowany do komputera czytnik karty kryptograficznej wydanej przez wystawcę certyfikatu używanego przez Wykonawcę;  certyfikat kwalifikowany zainstalowany na komputerze, na którym Wykonawca będzie się logował do konta (certyfikat musi być widoczny w magazynie logicznym certyfikatów systemu Windows o nazwie „Osobisty”). 11.13. Zamawiający wskazuje, że dopuszczalne formaty przesyłanych plików (o wielkości do 100 MB)ujęte są w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2020 r. poz. 346, 568, 695, 1517 i 2320), tj. w rozporządzeniu Rady Ministrów z dn. 9.11.2017 r. w sprawie krajowych ram interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych(t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 2247 ze zm.)- z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. 11.14. Zamawiający określa informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych tj.:  plik załączony przez Wykonawcę na Platformie Zakupowej i zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany – format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu otwarcia ofert.  znaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego odpowiednim źródłem czasu. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. 7. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 8. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32333200 Camcorder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32323300 Videoausrüstung, 32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen, 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung4.1. 4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń video i akcesoriów do stworzenia platformy streamingowej w ramach Projektu „Kultura na wyciągnięcie ręki – stworzenie platformy streamingowej umożliwiającej dostęp do wydarzeń kulturalnych odbywających się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie” zgodnie z zestawieniem ilościowym podanym w SWZ. zgodnie z zestawieniem ilościowym: 1. Tor kamerowy kompletny 2. Tor kamerowy kompletny typ 2 PTZ 3. Kamera pomocnicza 4. Jednostka zarządzająca do torów kamerowych 5. Jednostka zarządzająca do torów kamerowych typ 2 6. Okablowanie SMPTE 7. Okablowanie sygnałowe Sali Operowej i budynku 8. Zestaw statywowy typ 1 9. Dolly do statywu kamerowego typ 1 10. Zestaw statywowy typ 2 11. Uchwyt montażowy do statywu kamerowego amortyzowanego typ 2 12. Zestaw statywowy typ 3 13. System grafiki 14. Optyka szeroka typ 1 15. Optyka szeroka typ 2 16. Optyka standard typ 1 17. Optyka standard typ 2 18. Optyka tele typ 1 19. Optyka tele typ 2 20. Monitor referencyjny typ 1 21. Monitor podglądowy typ 1 Multiviewer 22. Monitor referencyjny typ 2 23. Monitor pomiarowy typ 1 24. Krosownica video do systemu miksującego 25. Panele kontrolujące do systemu miksującego 26. Rama switchera 27. Powierzchnia robocza switchera 28. Rejestrator video 29. Zapis wielośladowy video 30. Switch 1G typ 1 31. Switch 1G typ 2 32. Switch 10G 33. UPS szafy video 34. Fotel realizacyjny 35. Zestaw bezprzewodowego video 36. Monitor sygnałów audio rack 37. Generator Timecode + Genlock 38. Skrzynie transportowe na potrzeby systemu video 39. Usługa montażu, instalacji i konfiguracji systemu video 4.2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) Dostawę wraz z montażem konfiguracją i uruchomieniem fabrycznie nowego (rok produkcji: nie wcześniej niż 2022 r.) i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) Dostarczenia dokumentacji powykonawczej obejmującej schemat połączeń oraz schemat blokowy, 3) .dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 4) pozostałe elementy świadczenia wykonawcy wskazane w OPZ Koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca. Wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania. Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 4.3. Szczegółowy/e: opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, parametry techniczne określono w Załącznikach nr 1 do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik nr 2 do SWZ. 4.8. Zamawiający przewiduje następujące aspekty środowiskowe: 1. Wymagania środowiskowe o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 1 ustawy pzp w szczególności: - ze względu na stosowanie aspektów tzw. „zielonych zamówień publicznych” Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy urządzeń w opakowaniach zbiorczych podlegających dalszemu recyklingowi - dla części urządzeń wskazanych w OPZ: wymóg spełnienia wymogów dyrektywy RoHS - dla części urządzeń wskazanych w OPZ: wymóg posiadania funkcji oszczędzania energii - dla części urządzeń wskazanych w OPZ: wymóg zasilania w oparciu o akumulatory, zamawiający wymaga posiadania systemu wskazywania stanu naładowania akumulatorów w przypadku nabywanej ładowarki (kryterium ST8 zielonych zamówień publicznych w UE dotyczące komputerów, monitorów, tabletów i smartfonów - KOMISJA EUROPEJSKA Bruksela, dnia 5.3.2021 r. SWD(2021) 57 draft – przez analogię) - dla części urządzeń wskazanych w OPZ: wymóg posiadania certyfikacji odporności na upadek - dla urządzeń posiadających niżej wymienione elementy: wymóg zapewnienia możliwości naprawy urządzenia lub wymiany następujących części składowych bez ich zniszczenia: - urządzeń do przechowywania danych; - pamięci; - procesora (jednostki centralnej); - płyty głównej; - kart rozszerzeń / kart graficznych; - zasilacza; - wentylatorów; - baterii. Instrukcja obsługi ww. urządzeń musi zawierać przynajmniej następujące informacje na temat każdej wymaganej czynności naprawczej i każdej części składowej: rodzaj czynności; rodzaj i liczba technik łączenia elementów, które należy rozdzielić; wymagane narzędzie lub narzędzia /kryterium ST3 zielonych zamówień publicznych w UE dotyczące zamówień publicznych dla ośrodków przetwarzania danych, serwerowni i usług w chmurze KOMISJA EUROPEJSKA Bruksela, dnia 11.3.2020 r. SWD(2020) 55 final/ - Wykonawca dostarczy wyposażenie zapewniające jak najniższy pobór energii przy zachowaniu oczekiwanych parametrów technicznych. 2. Kryterium oceny ofert wskazane w rozdziale 17: 1) Dla użycia opakowań (oryginalnych lub zbiorczych lub transportowych) przedmiotu zamówienia w 100 % pochodzących z recyklingu
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32323300 Videoausrüstung, 32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen, 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32321200 Audiovisuelle Geräte