See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu 1x użytku, leków, szwów, endoprotez, implantów, narzędzi chirurgicznych i ortopedycznych dla SP ZOZ w Obornikach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu 1x użytku, leków, szwów, endoprotez, implantów, narzędzi chirurgicznych i ortopedycznych dla SP ZOZ w Obornikach, opisany w 48 Pakietach : • Pakiet nr 1: Leki • Pakiet nr 2: Igły • Pakiet nr 3: Korki do strzykawek • Pakiet nr 4: Stapler, przyrząd do usuwania zszywek • Pakiet nr 5: Klipsy do laparoskopii • Pakiet nr 6: Nici, szwy chirurgiczne • Pakiet nr 7: Szwy chirurgiczne • Pakiet nr 8: Szwy niewchłanialne • Pakiet nr 9: Szwy chirurgiczne • Pakiet nr 10: Szwy chirurgiczne • Pakiet nr 11: Szwy chirurgiczne • Pakiet nr 12: Szwy chirurgiczne • Pakiet nr 13: Szwy chirurgiczne • Pakiet nr 14: Stapler liniowy i akcesoria • Pakiet nr 15: Taśmy do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet • Pakiet nr 16: System leczenia wypadania macicy • Pakiet nr 17: Stapler jednorazowy do wykonywania resekcji przecinania i zespoleń; siatki chirurgiczne • Pakiet nr 18: Siatka do zaopatrywania przepukliny pachwinowej met. laparoskopową • Pakiet nr 19: Siatki z polipropylenu monofilamentowego, taśmy do wysiłkowego nietrzymania moczu • Pakiet nr 20: Trokary, narzędzia laparoskopowe • Pakiet nr 21: Trokary • Pakiet nr 22: Narzędzia elektrochirurgiczne • Pakiet nr 23: Narzędzia chirurgiczne i ortopedyczne • Pakiet nr 24: Narzędzia laparoskopowe i cystoskopowe kompatybilne z aparatem firmy Richard Wolf • Pakiet nr 25: Akcesoria do zasilacza opasek zaciskowych kompatybilne z posiadanym zasilaczem firmy ChM • Pakiet nr 26: Dreny do pompy jednorolkowej • Pakiet nr 27: Końcówki do shavera kompatybilne z shaverem Crossfire System • Pakiet nr 28: Grotowkręty, druty • Pakiet nr 29: Implanty ortopedyczne • Pakiet nr 30: Syntetyczny zamiennik kości • Pakiet nr 31: Wyroby ortopedyczne • Pakiet nr 32: Zespolenie złamań, spacery biodrowe • Pakiet nr 33: Narzędzia ortopedyczne • Pakiet nr 34: Membrana do leczenia ubytków • Pakiet nr 35: Płytki do kości drobnych • Pakiet nr 36: Rekonstukcja ACL • Pakiet nr 37: Implanty do chirurgii stopy • Pakiet nr 38: Narzędzia ortopedyczne • Pakiet nr 39: Implanty ortopedyczne • Pakiet nr 40: Narzędzia ortopedyczne • Pakiet nr 41: Endoproteza palucha • Pakiet nr 42: System naprawy łąkotki • Pakiet nr 43: Proteza obręczy barkowej • Pakiet nr 44: Endoprotezy • Pakiet nr 45: Ostrza do dermatonu • Pakiet nr 46: Porty naczyniowe • Pakiet nr 47: Prowadnica do rurek intubacyjnych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 378746-2026
Interne Kennung: ZPD/04/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 Siatka do zaopatrywania przepukliny pachwinowej met. Laparoskopową
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach załącznika do umowy należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 12 miesięcy. 2. Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w załączniku do umowy. Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji, podając jednocześnie planowaną do zakupu ilość przedmiotu zamówienia. 3. Całkowita ilość przedmiotu zamówienia, określona dla danej pozycji, zamówiona i dostarczona w ramach opcji wynosić będzie maksymalnie 20% wartości danego pakietu w każdym roku obowiązywania umowy. 4. W przypadku, gdy z treści opisu przedmiotu zamówienia wynika, że Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, Zamawiający przyjmuje w ofercie te przedmioty lub równoważne, zgodnie z art. 29 ust. 3 ustawy Pzp po wcześniejszym porozumieniu się z Zamawiającym. 5. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 Siatki z polipropylenu monofilamentowego, taśmy do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 Trokary, narzędzia laparoskopowe
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 Pakiet nr 21 Trokary
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 Narzędzia elektrochirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 Narzędzia chirurgiczne i ortopedyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 Narzędzia laparoskopowe i cystoskopowe kompatybilne z aparatem firmy Richard Wolf
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 Akcesoria do zasilacza opasek zaciskowych kompatybilne z posiadanym zasilaczem firmy ChM
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 Dreny do pompy jednorolkowej
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 Końcówki do Shavera kompatybilne z shaverem Crossfire System
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 Grotowkręty, druty chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Haupteinstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 Implanty ortopedyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 Syntetyczny zamiennik kości
Interne Kennung: Pakiet nr 30