586067-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Hús és húskészítmény 2.
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hús és húskészítmény 2.
Beschreibung: Hús és húskészítmény Bécsi felvágott Soproni felvágott Sertés comb Sertés karaj Sertés tarja Csirke mell Csirke comb Csirke máj Pulyka mell Pulyka comb felső Füstölt csemege szalonna Füstölt-főtt tarja csont nélk. Kenőmájas Virsli, különféle Párizsi Sajtos párizsi Zala felvágott Olasz felvágott Turista felvágott Tavaszi felvágott Szendvicssonka Gépsonka Pulyka szelet Füstölt főző kolbász Sütni való kolbász Parasztkolbász Diákcsemege Löncs felvágott Tepertő Sütni való hurka Csirkemell sonka Füstölt ízű felvágott szelet Baromfi párizsi Sertés zsír Húscsont A részletes feladatokat a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza. A megajánlott élelmiszer termékeknek meg kell felelniük a Magyar Élelmiszerkönyv kötelező előírásairól szóló 152/2009. (XI. 12.) FVM rendelet előírásainak. Nyertes Ajánlattevő valamennyi Élelmiszert úgy köteles leszállítani, hogy azok a teljesítést követően az "Élelmiszer Könyv"-ben, illetve a "Gyártmánylap"-on meghatározott fogyaszthatósági, illetve minőség-megőrzési idő legalább 2/3-áig megőrizzék minőségüket (fogyaszthatóak legyenek).
Interne Kennung: EKR000519412026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Hús és húskészítmény Bécsi felvágott Soproni felvágott Sertés comb Sertés karaj Sertés tarja Csirke mell Csirke comb Csirke máj Pulyka mell Pulyka comb felső Füstölt csemege szalonna Füstölt-főtt tarja csont nélk. Kenőmájas Virsli, különféle Párizsi Sajtos párizsi Zala felvágott Olasz felvágott Turista felvágott Tavaszi felvágott Szendvicssonka Gépsonka Pulyka szelet Füstölt főző kolbász Sütni való kolbász Parasztkolbász Diákcsemege Löncs felvágott Tepertő Sütni való hurka Csirkemell sonka Füstölt ízű felvágott szelet Baromfi párizsi Sertés zsír Húscsont A részletes feladatokat a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza. Nyertes Ajánlattevő valamennyi Élelmiszert úgy köteles leszállítani, hogy azok a teljesítést követően az "Élelmiszer Könyv"-ben, illetve a "Gyártmánylap"-on meghatározott fogyaszthatósági, illetve minőség-megőrzési idő legalább 2/3-áig megőrizzék minőségüket (fogyaszthatóak legyenek). A megadott mennyiségektől AK a szerződés teljes időtartama alatt jogosult +/-30%-kal eltérni (mennyiségi eltérés) az ajánlatban szereplő árakon. A mennyiségi eltérést olyan előrelátható és ismert módosításnak tekintik a Kbt. 141. § (4) bekezdés a) pontja alapján, amely nem változtatja meg a szerződés általános jellegét.
Interne Kennung: EKR000519412026/1
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse