586074-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa materiałów i sprzętu wszczepialnego i jednorazowego dla Oddziałów Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów i sprzętu wszczepialnego i jednorazowego dla Oddziałów Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
BeschreibungDostawa materiałów i sprzętu wszczepialnego i jednorazowego dla Oddziałów Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Vorherige Bekanntmachung499744-2026
Interne KennungMSB/PN/48/06/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10 Elastyczna żelowa proteza jądra miażdżystego do leczenia przepuklin dyskowych w lędźwiowym i lędźwiowo-krzyżowym odcinka kręgosłupa
BeschreibungElastyczna żelowa proteza jądra miażdżystego do leczenia przepuklin dyskowych w lędźwiowym i lędźwiowo-krzyżowym odcinka kręgosłupa
Interne KennungCzęść nr 10
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 14 Głowica wewnątrznaczyniowa
BeschreibungGłowica wewnątrznaczyniowa
Interne KennungCzęść nr 14
LosLOT-0017
TitelCzęść nr 17 Elektrody powrotne
BeschreibungElektrody powrotne
Interne KennungCzęść nr 17