See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Grīdas paklāju, biroja krēslu un skaņu absorbējošo galda starpsienu ķīmiskā tīrīšana
Beschreibung: Grīdas paklāju, biroja krēslu un skaņu absorbējošo galda starpsienu ķīmiskā tīrīšana
Interne Kennung: RVP PAD 2026/7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Līguma projektā paredzēta būtisku grozījumu pieļaujamība, piemēram, līdzēju gribas neatkarīgu apstākļu dēļ neparedzēti darbi, apjoma palielināšana/samazināšana, līgumcenas paaugstināšana, kā arī nepieciešamu darbu gadījumos, kad izpildītaja maiņa radītu būtisku izmaksu pieaugumu u.c. (skat. līguma projektu).