2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Ingenieursdiensten
Beschreibung: De doelstelling van deze Europese niet-openbare aanbesteding is het selecteren en contracteren van maximaal vier (4) Inschrijvers voor het leveren van Ingenieursdienstverlening ten behoeve van De gemeente.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería
5. Lote
Lote: LOT-0000