2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup mobilnych urządzeń do uzdatniania wody i dostawa ich do Powiatowych Magazynów Przeciwpowodziowych oraz Wojewódzkiego Magazynu Przeciwpowodziowego w Gorzowie Wlkp.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup 15 mobilnych urządzeń do uzdatniania wody i dostawa ich do 14 Powiatowych Magazynów Przeciwpowodziowych oraz Wojewódzkiego Magazynu Przeciwpowodziowego w Gorzowie Wlkp. Zamówienie zostało podzielone na dwie części: • część I: zakup 8 mobilnych urządzeń do uzdatniania wody i dostawa ich do 7 Powiatowych Magazynów Przeciwpowodziowych oraz Wojewódzkiego Magazynu Przeciwpowodziowego w Gorzowie Wlkp., tj: do powiatu gorzowskiego, strzelecko-drezdeneckiego, słubickiego, sulęcińskiego, międzyrzeckiego, świebodzińskiego i dla m. Gorzowa Wlkp. oraz dla Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.; • część II: zakup 7 mobilnych urządzeń do uzdatniania wody i dostawa ich do 7 Powiatowych Magazynów Przeciwpowodziowych, tj: do powiatów: krośnieńskiego, zielonogórskiego, żarskiego, żagańskiego, nowosolskiego, wschowskiego i dla m. Zielona Góra. Urządzenia będą przeznaczone do pozyskiwania wody pitnej ze źródeł powierzchniowych oraz uzdatniania zanieczyszczonej wody wodociągowej w sytuacjach kryzysowych (usuwanie zanieczyszczeń biologicznych i podstawowych zanieczyszczeń chemicznych). Woda z takiego urządzenia powinna spełniać wymagania rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U. z 2017 r. poz. 2294 z późn. zm.). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Dostarczone urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2023 roku, nieużywane, niepoddawane żadnym naprawom, wolne od wad, w pełni sprawne i gotowe do użycia zgodnie z ich przeznaczeniem. 4. Jeżeli w jakichkolwiek dokumentach, przy pomocy których dokonano opisu przedmiotu zamówienia, wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, powinno to być interpretowane jako przywołanie określonych standardów, a nie jako wymóg zastosowania konkretnych rozwiązań – Zamawiający w każdym takim przypadku dopuszcza rozwiązania równoważne. 5. W każdym przypadku gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 6. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia, został określony w projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 9 do SWZ. 7. Dokładna lokalizacja magazynów przeciwpowodziowych zostanie udostępniona Wykonawcy przy podpisaniu umowy. 8. Zamawiający ustala minimalny wymagany termin udzielonej przez Wykonawcę gwarancji na dostarczone urządzenia do uzdatniania wody na okres 24 miesięcy, licząc od daty podpisania przez Strony Protokołu odbioru bez zastrzeżeń. Termin gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert, które będzie oceniane zgodnie z rozdziałem XX. SWZ.
Interne Kennung: BL-IX.272.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912330 Geräte zum Reinigen von Wasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42912310 Geräte zum Filtrieren von Wasser, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: zakup 8 mobilnych urządzeń do uzdatniania wody i dostawa ich do 7 Powiatowych Magazynów Przeciwpowodziowych oraz Wojewódzkiego Magazynu Przeciwpowodziowego w Gorzowie Wlkp., tj.: do powiatu gorzowskiego, strzelecko-drezdeneckiego, słubickiego, sulęcińskiego, międzyrzeckiego, świebodzińskiego i dla m. Gorzowa Wlkp. oraz dla Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.
Beschreibung: Część I: zakup 8 mobilnych urządzeń do uzdatniania wody i dostawa ich do 7 Powiatowych Magazynów Przeciwpowodziowych oraz Wojewódzkiego Magazynu Przeciwpowodziowego w Gorzowie Wlkp., tj.: do powiatu gorzowskiego, strzelecko-drezdeneckiego, słubickiego, sulęcińskiego, międzyrzeckiego, świebodzińskiego i dla m. Gorzowa Wlkp. oraz dla Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.;
Interne Kennung: BL-IX.272.12.2025 część I
Menge: 8 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część II: zakup 7 mobilnych urządzeń do uzdatniania wody i dostawa ich do 7 Powiatowych Magazynów Przeciwpowodziowych, tj: do powiatów: krośnieńskiego, zielonogórskiego, żarskiego, żagańskiego, nowosolskiego, wschowskiego i dla m. Zielona Góra.
Beschreibung: Część II: zakup 7 mobilnych urządzeń do uzdatniania wody i dostawa ich do 7 Powiatowych Magazynów Przeciwpowodziowych, tj: do powiatów: krośnieńskiego, zielonogórskiego, żarskiego, żagańskiego, nowosolskiego, wschowskiego i dla m. Zielona Góra.
Interne Kennung: BL-IX.272.12.2025 część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42912310 Geräte zum Filtrieren von Wasser, 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
Menge: 7 Stück