See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Beheer + levering hardware + levering touchscreens
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het ICT-beheer, de levering van hardware en de levering van touchscreens. Deze opdracht wordt verdeeld in drie percelen, te weten: • Perceel 1: Betreft de dienstverlening voor het ICT-beheer. • Perceel 2: Betreft de levering van hardware. • Perceel 3: Betreft de levering van touchscreens. Perceel 1 ICT-beheer dienstverlening €3.000.000,- Perceel 2 Levering hardware €2.500.000,- Perceel 3 Levering €2.000.000,-
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ICT Beheer
Beschreibung: De opdracht voor perceel 1 betreft het volledige beheer van de ICT, aangezien OPSPOOR niet beschikt over een eigen ICT-afdeling.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste, 72700000 Computernetze
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst kan maximaal 2 maal worden verlengd met maximaal 24 maanden per keer.
Los: LOT-0002
Titel: Levering hardware
Beschreibung: OPSPOOR heeft voor alle leerlingen en medewerkers goed functionerende hardware nodig. Hardware dat onder andere wordt uitgevraagd zijn laptops, iPad’s en oplaadkarren/units.
Interne Kennung: 2
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0003
Titel: Levering touchscreens
Beschreibung: OPSPOOR vraagt de levering van touchscreens inclusief het toebehoren voor de touchscreens. Voor OPSPOOR geldt dat zij afgelopen jaar alle OPS-modules heeft vervangen en deze compatible moeten zijn met de nieuwe aangeboden touchscreens door de te contracteren opdrachtnemer.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 30200000 Equipo y material informático
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: ICT Beheer
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 72250000 Servicios de sistemas y apoyo, 72315000 Servicios de gestión de redes de datos y servicios de apoyo, 72700000 Servicios de red informática
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: Levering hardware
Identificador interno: 2
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
Lote: LOT-0003
Título: Levering touchscreens
Identificador interno: 3
Clasificación principal (cpv): 32320000 Equipo audiovisual y de televisión