2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Istebna
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia klasycznego o wartości większej niż progi unijne w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp, prowadzonego przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art.139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Interne Kennung: RI.271.1.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w okresie od 01 stycznia 2027 do 31 grudnia 2027 w zakresie: a. Odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno- wypoczynkowe położone na obszarze gminy Istebna. b. Odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Warunki skorzystania z prawa opcji: 1) skorzystanie ze zwiększenia zamówienia będzie uzależnione od bieżących potrzeb i jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może lecz nie musi skorzystać; 2) Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji w czasie trwania umowy; 3) zamówienia realizowane w ramach prawa opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Brak złożenia zamówienia objętego prawem opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego; 4) Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach opisanych w SWZ i w projektowanych postanowieniach umowy.
586088-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: RI.271.1.9.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90512000 Refuse transport services
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services, 90514000 Refuse recycling services, 90513100 Household-refuse disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: