2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspecteren, keuren en beproeven van hef- en hijsmiddelen, valbeveiliging en klimmaterieel
Beschreibung: De opdracht omvat hoofdzakelijk het periodiek inspecteren, keuren en beproeven van hef- en hijsmiddelen, valbeveiliging en klimmaterieel die in eigendom zijn van het Waterschap. Hierbij valt te denken aan bovenloopkranen, takels, hijskettingen, valharnassen, ankerpunten, trappen, steigers, et cetera.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71631100 Inspektion von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wij willen de mogelijkheid behouden om, indien daartoe aanleiding is, aanvullende arbeidsmiddelen op gebied van hef- en hijsmiddelen, valbeveiliging en klimmateriaal aan te schaffen bij de gecontracteerde partij, alsmede aanvullende dienstverlening af te nemen indien daar aanleiding toe is vanwege wijzigende wet- en regelgeving of uitbreiding van de hoeveelheid arbeidsmiddelen.
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese procedure.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71630000 Technische controle- en testdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71631100 Diensten voor keuring van machines
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties: