2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego na podwoziu z napędem uterenowionym 4x4 dla OSP Burkatów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego na podwoziu z napędem uterenowionym 4x4 dla potrzeb Ochotniczej Straży Pożarnej w Burkatowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), w tym pełne parametry techniczne podwozia, zabudowy oraz wyposażenia, znajduje się w pełnej dokumentacji przetargowej (SWZ) udostępnionej na platformie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück