586091-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zber, likvidácia, zneškodnenie a evidencia odpadov v obciach Poruba, Nedožery – Brezany a Pravenec
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zber, likvidácia, zneškodnenie a evidencia odpadov v obciach Poruba, Nedožery – Brezany a Pravenec
Beschreibung: Predmetom zákazky je pravidelný zber, vývoz, zneškodnenie alebo zhodnotenie rôznych druhov komunálneho odpadu z nádob na odpad umiestnených v rámci územia verejného obstarávateľa (všetkých troch obcí) a zároveň evidencia zmesového komunálneho odpadu. Špecificky ide o nasledujúce odpady v zmysle Prílohy č. 1 k Vyhláške č. 365/2015 Z. z., ktorou sa ustanovuje Katalóg odpadov. Ide o spoločné verejné obstarávanie troch obcí - Poruba, Nedožery-Brezany a Pravenec.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001