See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku kozaki, półbuty galowe damskie, półbuty damskie, trzewiki zimowe galowe, trzewik zimowe botki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku kozaki, półbuty galowe damskie, półbuty damskie, trzewiki zimowe galowe, trzewik zimowe botki z podziałem na 10 części (zadań). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1-1A do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji
Vorherige Bekanntmachung: 379158-2025
Interne Kennung: D/89/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18813000 Schuhe mit Oberteil aus Leder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18815100 Stiefeletten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku kozaki, półbuty galowe damskie, półbuty damskie, trzewiki zimowe galowe, trzewik zimowe botki -zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku kozaki, półbuty galowe damskie, półbuty damskie, trzewiki zimowe galowe, trzewik zimowe botki w ilości: 3 000 szt. w tym: zamówienie podstawowe: 2 500 szt., zamówienie opcjonalne 500 szt. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 1A Wojskowa Dokumentacja Techniczno-Technologiczna (WDTT) stanowiąca integralną cześć załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy
Interne Kennung: D/89/2025- zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku kozaki, półbuty galowe damskie, półbuty damskie, trzewiki zimowe galowe, trzewik zimowe botki -zadanie nr 2
Interne Kennung: D/89/2025- zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku kozaki, półbuty galowe damskie, półbuty damskie, trzewiki zimowe galowe, trzewik zimowe botki -zadanie nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku kozaki, półbuty galowe damskie, półbuty damskie, trzewiki zimowe galowe, trzewik zimowe botki w ilości: 3 500 szt. w tym: zamówienie podstawowe: 3 000 szt., zamówienie opcjonalne 500 szt. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 1A Wojskowa Dokumentacja Techniczno-Technologiczna (WDTT) stanowiąca integralną cześć załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy
Interne Kennung: D/89/2025- zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku kozaki, półbuty galowe damskie, półbuty damskie, trzewiki zimowe galowe, trzewik zimowe botki -zadanie nr 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku kozaki, półbuty galowe damskie, półbuty damskie, trzewiki zimowe galowe, trzewik zimowe botki w ilości: 2 500 szt. w tym: zamówienie podstawowe: 2 000 szt., zamówienie opcjonalne 500 szt. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 1A Wojskowa Dokumentacja Techniczno-Technologiczna (WDTT) stanowiąca integralną cześć załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy
Interne Kennung: D/89/2025- zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku kozaki, półbuty galowe damskie, półbuty damskie, trzewiki zimowe galowe, trzewik zimowe botki -zadanie nr 5
Interne Kennung: D/89/2025- zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku kozaki, półbuty galowe damskie, półbuty damskie, trzewiki zimowe galowe, trzewik zimowe botki -zadanie nr 6
Interne Kennung: D/89/2025- zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku kozaki, półbuty galowe damskie, półbuty damskie, trzewiki zimowe galowe, trzewik zimowe botki- zadanie nr 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku kozaki, półbuty galowe damskie, półbuty damskie, trzewiki zimowe galowe, trzewik zimowe botki w ilości: 14 500 szt. w tym: zamówienie podstawowe: 12 000 szt., zamówienie opcjonalne 2 500 szt. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 1A Wojskowa Dokumentacja Techniczno-Technologiczna (WDTT) stanowiąca integralną cześć załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy
Interne Kennung: D/89/2025- zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku kozaki, półbuty galowe damskie, półbuty damskie, trzewiki zimowe galowe, trzewik zimowe botki -zadanie nr 8
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku kozaki, półbuty galowe damskie, półbuty damskie, trzewiki zimowe galowe, trzewik zimowe botki w ilości: 12 500 szt. w tym: zamówienie podstawowe: 10 000 szt., zamówienie opcjonalne 2 500 szt. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 1A Wojskowa Dokumentacja Techniczno-Technologiczna (WDTT) stanowiąca integralną cześć załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy
Interne Kennung: D/89/2025- zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku kozaki, półbuty galowe damskie, półbuty damskie, trzewiki zimowe galowe, trzewik zimowe botki -zadanie nr 9
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku kozaki, półbuty galowe damskie, półbuty damskie, trzewiki zimowe galowe, trzewik zimowe botki w ilości: 14 000 szt. w tym: zamówienie podstawowe: 12 000 szt., zamówienie opcjonalne 2 000 szt. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 1A Wojskowa Dokumentacja Techniczno-Technologiczna (WDTT) stanowiąca integralną cześć załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy
Interne Kennung: D/89/2025- zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku kozaki, półbuty galowe damskie, półbuty damskie, trzewiki zimowe galowe, trzewik zimowe botki-zadanie nr 10
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku kozaki, półbuty galowe damskie, półbuty damskie, trzewiki zimowe galowe, trzewik zimowe botki w ilości: 12 000 szt. w tym: zamówienie podstawowe: 10 000 szt., zamówienie opcjonalne 2 000 szt. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 1A Wojskowa Dokumentacja Techniczno-Technologiczna (WDTT) stanowiąca integralną cześć załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy
Interne Kennung: D/89/2025- zadanie nr 10