2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lease fietsen
Beschreibung: De aanbesteding gaat over lease van fietsen (stadsfietsen, elektrische fietsen, bakfietsen sportfietsen en Speed Pedelecs) op afroep, bedoeld voor medewerkers van de Gemeente Sittard-Geleen (woon-werk en privé gebruik). Het aantal medewerkers dat in 2025 gebruikt maakte van fietslease was 122. Aan dit cijfer kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: Z/26/831049
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34430000 Fahrräder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel dient het voor de opdrachtnemer mogelijk te zijn om, onder dezelfde voorwaarden en condities, ook fietsen te leasen waarbij de gemeente optreedt als eindgebruiker. Deze fietsen worden uitsluitend ingezet voor dienstreizen (werk/werkverkeer). Deze mogelijkheid kwalificeert nadrukkelijk als een optie zonder exclusiviteitsrecht en zonder enige afnameverplichting voor de gemeente. Aan opname van deze optie in de aanbesteding en het verplicht aanbieden daarvan door de opdrachtnemer kunnen geen rechten of verwachtingen ten aanzien van afname of volume worden ontleend. De gemeente behoudt zich uitdrukkelijk het recht voor om dergelijke fietsen, geheel of gedeeltelijk, via een afzonderlijke of andere inkoopprocedure te betrekken.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Lease fietsen
Identificador interno: Z/26/831049
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34430000 Bicicletas
Clasificación adicional (cpv): 66114000 Servicios de arrendamiento financiero
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: