2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wodny EKOmisariat - dostawa fabrycznie nowego sprzętu transportowego dla Komisariatu Wodnego KWP w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu transportowego dla Komisariatu Wodnego KWP w Szczecinie z możliwością zwiększenia ilości zamawianego sprzętu w ramach prawa opcji. 2. Zakres zamówienia w podziale na części: Część nr 1: Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych oznakowanych skuterów wodnych wraz z przyczepami z możliwością zwiększenia ilości zamawianych skuterów wodnych z przyczepkami w ramach prawa opcji maksymalnie o 2 szt. Zamawiający wymaga, aby sprzęt zakupiony w ramach opcji był tożsamy ze sprzętem podstawowym (gwarantowany) . Część nr 2: Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych oznakowanych skuterów wodnych wraz z przyczepami z możliwością zwiększenia ilości zamawianych skuterów wodnych z przyczepkami w ramach prawa opcji maksymalnie o 2 szt. Zamawiający wymaga, aby sprzęt zakupiony w ramach opcji był tożsamy ze sprzętem podstawowym (gwarantowany) . Zamawiający dopuszcza składania ofert na wszystkie części. 3. Zakres, wielkość, ilość oraz szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym odpowiednio dla części załącznik nr 8.1-8.2 do SWZ. 4. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały w postanowieniach umowy stanowiących odpowiednio dla części załącznik nr 6.1-6.2 do SWZ. 5. Zamawiający wymaga podania przez Wykonawcę w ofercie oprócz ceny również: dla części 1: - marki, modelu, wersja oraz roku produkcji skutera wodnego; - marka model oraz rok produkcji przyczepy; - pojemność skokowa silnika (w cm³); - maksymalnej mocy netto silnika (w KW); - systemu utrzymania stałych obrotów silnika; - gwarancji bez limitu motogodzin na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne skutera wodnego; - gwarancji na całość zabudowy, oznakowania i uprzywilejowania skutera wodnego; - gwarancji na całość wyposażenia dodatkowe skutera wodnego; - gwarancji na przyczepę, dla części 2: - marki, modelu, wersja oraz roku produkcji skutera wodnego; - marka model oraz rok produkcji przyczepy; - pojemność skokowa silnika (w cm³); - maksymalnej mocy netto silnika (w KW); - gwarancji bez limitu motogodzin na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne skutera wodnego; - gwarancji na całość zabudowy, oznakowania i uprzywilejowania skutera wodnego; - gwarancji na całość wyposażenia dodatkowe skutera wodnego; - gwarancji na przyczepę. 6. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt transportowy 2 szt. oznakowanych skuterów wraz z przyczepkami w ramach części nr 1, 2 szt. oznakowanych skuterów wodnych wraz z przyczepkami w ramach części nr 2 w ramach umowy był fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2026 r., wolny od wad technicznych i prawnych, dopuszczony do obrotu, do którego nie mają prawa osoby trzecie oraz nie będący przedmiotem żadnego postępowania i zabezpieczenia. 7. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę autoryzowanych stacji obsługi (nazwa i adres) dla zaproponowanego sprzętu transportowego na terenie Polski – wykaz złożony do oferty, może być sporządzony przez Wykonawcę jako odrębny dokument. 8. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia dla części nr 1 i 2 własnym transportem do Wydziału Transportu KWP w Szczecinie ul. Wernyhory 5, w dni robocze w godz. 8.00 – 15.00.
Interne Kennung: ZZ-2380-92/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34200000 Fahrzeugkarosserien, Anhänger oder Sattelanhänger, 34421000 Motorroller, 34223310 Anhänger für allgemeine Zwecke
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr: 1 Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych oznakowanych skuterów wodnych wraz z przyczepami z możliwością zwiększenia ilości zamawianych skuterów wodnych wraz z przyczepami w ramach prawa opcji maksymalnie o 2 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu transportowego dla Komisariatu Wodnego KWP w Szczecinie z możliwością zwiększenia ilości zamawianego sprzętu w ramach prawa opcji. 2. Zakres zamówienia: Część nr 1: Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych oznakowanych skuterów wodnych wraz z przyczepami z możliwością zwiększenia ilości zamawianych skuterów wodnych z przyczepkami w ramach prawa opcji maksymalnie o 2 szt. Zamawiający wymaga, aby sprzęt zakupiony w ramach opcji był tożsamy ze sprzętem podstawowym (gwarantowany) . 3. Zakres, wielkość, ilość oraz szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 8.1 do SWZ. 4. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały w postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6.1 do SWZ. 5. Zamawiający wymaga podania przez Wykonawcę w ofercie oprócz ceny również: dla części 1: - marki, modelu, wersja oraz roku produkcji skutera wodnego; - marka model oraz rok produkcji przyczepy; - pojemność skokowa silnika (w cm³); - maksymalnej mocy netto silnika (w KW); - systemu utrzymania stałych obrotów silnika; - gwarancji bez limitu motogodzin na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne skutera wodnego; - gwarancji na całość zabudowy, oznakowania i uprzywilejowania skutera wodnego; - gwarancji na całość wyposażenia dodatkowe skutera wodnego; - gwarancji na przyczepę. 6. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt transportowy 2 szt. oznakowanych skuterów wraz z przyczepkami w ramach części nr 1 w ramach umowy był fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2026 r., wolny od wad technicznych i prawnych, dopuszczony do obrotu, do którego nie mają prawa osoby trzecie oraz nie będący przedmiotem żadnego postępowania i zabezpieczenia. 7. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę autoryzowanych stacji obsługi (nazwa i adres) dla zaproponowanego sprzętu transportowego na terenie Polski – wykaz złożony do oferty, może być sporządzony przez Wykonawcę jako odrębny dokument. 8. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia dla części nr 1 własnym transportem do Wydziału Transportu KWP w Szczecinie ul. Wernyhory 5, w dni robocze w godz. 8.00 – 15.00.
Interne Kennung: część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych skuterów wodnych wraz z przyczepami w ramach prawa opcji maksymalnie o 2 szt. Zamawiający zgłosi prawo opcji w terminie do 40 dni od dnia zawarcia umowy. Po upływie wyżej wskazanego terminu, skorzystanie z prawa opcji może nastąpić tylko po wyrażeniu zgody przez Wykonawcę. Termin realizacji opcji nie później niż do dnia 23.12.2026 r.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr: 2 Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych oznakowanych skuterów wodnych wraz z przyczepami z możliwością zwiększenia ilości zamawianych skuterów wodnych z przyczepkami w ramach prawa opcji maksymalnie o 2 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu transportowego dla Komisariatu Wodnego KWP w Szczecinie z możliwością zwiększenia ilości zamawianego sprzętu w ramach prawa opcji. 2. Zakres zamówienia: Część nr 2: Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych oznakowanych skuterów wodnych wraz z przyczepami z możliwością zwiększenia ilości zamawianych skuterów wodnych z przyczepkami w ramach prawa opcji maksymalnie o 2 szt. Zamawiający wymaga, aby sprzęt zakupiony w ramach opcji był tożsamy ze sprzętem podstawowym (gwarantowany) . 3. Zakres, wielkość, ilość oraz szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 8.2 do SWZ. 4. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały w postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6.2 do SWZ. 5. Zamawiający wymaga podania przez Wykonawcę w ofercie oprócz ceny również: dla części 2: - marki, modelu, wersja oraz roku produkcji skutera wodnego; - marka model oraz rok produkcji przyczepy; - pojemność skokowa silnika (w cm³); - maksymalnej mocy netto silnika (w KW); - gwarancji bez limitu motogodzin na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne skutera wodnego; - gwarancji na całość zabudowy, oznakowania i uprzywilejowania skutera wodnego; - gwarancji na całość wyposażenia dodatkowe skutera wodnego; - gwarancji na przyczepę. 6. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt transportowy 2 szt. oznakowanych skuterów wraz z przyczepkami w ramach części nr 2 w ramach umowy był fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2026 r., wolny od wad technicznych i prawnych, dopuszczony do obrotu, do którego nie mają prawa osoby trzecie oraz nie będący przedmiotem żadnego postępowania i zabezpieczenia. 7. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę autoryzowanych stacji obsługi (nazwa i adres) dla zaproponowanego sprzętu transportowego na terenie Polski – wykaz złożony do oferty, może być sporządzony przez Wykonawcę jako odrębny dokument. 8. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia dla części nr 2 własnym transportem do Wydziału Transportu KWP w Szczecinie ul. Wernyhory 5, w dni robocze w godz. 8.00 – 15.00.
Interne Kennung: część nr 2