586105-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla zadania „Rozbudowa drogi powiatowej nr 3040P na odcinku Niezgoda – Sierakowo oraz budowa nowego odcinka drogi Sierakowo-DK92-Autostrada A2” w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla zadania „Rozbudowa drogi powiatowej nr 3040P na odcinku Niezgoda – Sierakowo oraz budowa nowego odcinka drogi Sierakowo-DK92-Autostrada A2” w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Beschreibung1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla zadania realizowanego w formule zaprojektuj i wybuduj pn. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 3040P na odcinku Niezgoda – Sierakowo oraz budowa nowego odcinka drogi Sierakowo-DK92-Autostrada A2”. 2. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie nadzoru inwestorskiego branży inżynieryjnej mostowej, konstrukcyjno-budowlanej, inżynieryjnej drogowej, telekomunikacyjnej, sanitarnej i elektroenergetycznej w celu nadzorowania poprawnego przebiegu prac projektowych, robót budowlanych oraz zachowania właściwości użytkowych prac budowlanych w okresie gwarancji/rękojmi. 3. Wykonawca do realizacji niniejszego zamówienia skieruje osoby, pełniące funkcję Inspektorów nadzoru inwestorskiego, które będą wchodziły w skład Zespołu Inżyniera Kontraktu i będą uczestnikami procesu budowlanego (w myśl przepisów ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, t.j. Dz.U. z 2025 r., poz. 418 ze zm. – zwanej dalej „ustawą Prawo budowlane”), a także będą czynnie uczestniczyły przez cały okres realizacji zamówienia oraz będą posiadać wymagane uprawnienia i doświadczenie zawodowe. 4. Inżynier Kontraktu będzie kompleksowo zarządzał wszystkimi robotami, usługami i dostawami niezbędnymi dla realizacji przedmiotu umowy. 5. Inżynier Kontraktu powinien przewidzieć zatrudnienie dodatkowych osób w celu należytej realizacji usługi, których wynagrodzenie należy uwzględnić w całkowitym wynagrodzeniu Inżyniera Kontraktu. 6. Szczegółowe warunki, zakres i zasady pełnienia funkcji Inżyniera Kontraktu określa Opis przedmiotu zamówienia (zał. nr 1 do SWZ), wzór umowy (zał. nr 9 do SWZ), a także w zakresie poszczególnych nadzorów branżowych - przepisy ustawy Prawa budowlanego. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp.
Interne KennungBZP.272.3.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71520000 Bauaufsicht, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0003