See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa żywności do Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Józefosławiu przy ul. Kameralna 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy żywności w asortymencie i ilościach podanych w załączniku nr 1, opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia został przez Zamawiającego podzielony na 6 części.
Interne Kennung: 66/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa art. spożywczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów spożywczych w asortymencie i ilościach podanych w załączniku nr 2. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 01.01.2027 r – 31.12.2027 r. Zamawiający zastrzega sobie realizację dostaw tylko w okresie trwania zajęć. Artykuły objęte tym postępowaniem muszą spełniać wymagania polskich norm PN lub europejskich norm zharmonizowanych, zgodne z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016, w sprawie grupy środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach (Dz. U. z 2016 r. poz. 1154 z dnia 2016.08.01). Wykonawca dostarczy produkt świeży, I klasy i mający odpowiedni termin przydatności do spożycia: a. Artykuły spożywcze b. Nabiał - min. 21 dni przed końcem ważności c. Pieczywo Przy każdorazowej dostawie towaru Wykonawca zobowiązany jest dołączyć handlowy dokument identyfikacyjny.
Interne Kennung: Część I – dostawa artykułów spożywczych, nabiału i pieczywa
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dostawa mięsa i jego przetworów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy soków i wody w asortymencie i ilościach podanych w załączniku nr 2. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 01.01.2027 r. – 31.12.2027 r. Zamawiający zastrzega sobie realizację dostaw tylko w okresie trwania zajęć. Artykuły objęte tym postępowaniem musza spełniać wymagania polskich norm PN lub europejskich norm zharmonizowanych, zgodne z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016, w sprawie grupy środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach (Dz. U. z 2016 r. poz. 1154 z dnia 2016.08.01). Wykonawca dostarczy produkt świeży, I klasy, mający odpowiedni termin przydatności do spożycia, jednak nie mniejszy niż pięć dni od daty dostawy do magazynu zamawiającego. Do każdego opakowania powinna być dostarczona etykieta zawierająca następujące dane: nazwę produktu, termin przydatności do spożycia, nazwę producenta oraz adres, warunki przechowywania, oznaczenie partii produkcyjnej. a. Mięso – młode sztuki, produkt świeży w opakowaniach zbiorczych 5kg -20kg (bez opakowań detalicznych lub jednostkowych) b. Wędliny – I gatunku c. Drób – świeży w opakowaniach zbiorczych 5kg -20kg (bez opakowań detalicznych lub jednostkowych) pozbawiony resztek pierza, skóry, nieuszkodzony. Dostawca gwarantuje, że mięso jest każdorazowo badane, a na żądanie przedstawi stosowne zaświadczenie właściwego lekarza weterynarii.
Interne Kennung: Część II – dostawa mięsa
Los: LOT-0003
Titel: 3. Dostawa warzyw, owoców i ich przetworów warzywno- owocowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy owoców i warzyw oraz ich przetworów w asortymencie i ilościach podanych w załączniku nr 2. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 01.01.2027 r. – 31.12.2027 r. Zamawiający zastrzega sobie realizację dostaw tylko w okresie trwania zajęć. Artykuły objęte tym postępowaniem musza spełniać wymagania polskich norm PN lub europejskich norm zharmonizowanych, zgodne z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016, w sprawie grupy środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach (Dz. U. z 2016 r. poz. 1154 z dnia 2016.08.01). Wykonawca dostarczy produkt świeży, I klasy i mający odpowiedni termin przydatności do spożycia. Produkt nie może być zgniły, zwiędnięty, nie może posiadać oznaki nalotu pleśni: a. Owoce i warzywa b. Soki owocowe 100% Przy każdorazowej dostawie towaru wykonawca zobowiązany jest dołączyć handlowy dokument identyfikacyjny.
Interne Kennung: część III - warzywa, owoce
Los: LOT-0004
Titel: 4.Dostawa mrożonych warzyw, owoców i ryb
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów spożywczych w asortymencie i ilościach podanych w załączniku nr 2. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 01.01.2027 r. – 31.12.2027 r. Zamawiający zastrzega sobie realizację dostaw tylko w okresie trwania zajęć. Artykuły objęte tym postępowaniem musza spełniać wymagania polskich norm PN lub europejskich norm zharmonizowanych, zgodne z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016, w sprawie grupy środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach (Dz. U. z 2016 r. poz. 1154 z dnia 2016.08.01). Wykonawca dostarczy produkt świeży, I klasy i mający odpowiedni termin przydatności do spożycia. a. Ryba mrożona b. Owoce i warzywa mrożone Przy każdorazowej dostawie towaru wykonawca zobowiązany jest dołączyć handlowy dokument identyfikacyjny.
Interne Kennung: część IV - mrożonki
Los: LOT-0005
Titel: 5. Dostawa świeżych wyrobów garmażeryjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów garmażeryjnych w asortymencie i ilościach podanych w załączniku nr 2. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 01.01.2027 r. – 31.12.2027 r. Zamawiający zastrzega sobie realizację dostaw tylko w okresie trwania zajęć. Artykuły objęte tym postępowaniem musza spełniać wymagania polskich norm PN lub europejskich norm zharmonizowanych, zgodne z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016, w sprawie grupy środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach (Dz. U. z 2016 r. poz. 1154 z dnia 2016.08.01). Wykonawca dostarczy produkt świeży, I klasy i mający odpowiedni termin przydatności do spożycia. Do produktów wymienionych w załączniku nr 1, zastosować mąkę Typu 500. Ciasto naleśnikowe, musi być miękkie sprężyste, puszyste i delikatne, niestanowiące problemu przy spożywaniu produktu przez małe dzieci głównie w klasach „0–3”. W knedlach zawartość śliwki powinna wynosić przynajmniej 30% gotowego produktu. a. Produkty garmażeryjne – produkty gotowe Przy każdorazowej dostawie towaru wykonawca zobowiązany jest dołączyć handlowy dokument identyfikacyjny.
Interne Kennung: część V - garmażerka
Los: LOT-0006
Titel: 6. Dostawa soków i wody
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy soków i wody w asortymencie i ilościach podanych w załączniku nr 2. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 01.01.2027 r. – 31.12.2027 r. Zamawiający zastrzega sobie realizację dostaw tylko w okresie trwania zajęć. Artykuły objęte tym postępowaniem musza spełniać wymagania polskich norm PN lub europejskich norm zharmonizowanych, zgodne z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016, w sprawie grupy środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach (Dz. U. z 2016 r. poz. 1154 z dnia 2016.08.01). Wykonawca dostarczy produkt świeży, I klasy i mający odpowiedni termin przydatności do spożycia. a. Soki owocowe 100% b. Woda Przy każdorazowej dostawie towaru wykonawca zobowiązany jest dołączyć handlowy dokument identyfikacyjny.
Interne Kennung: część VI - woda, soki