See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego i wyrobów medycznych dla Szpital Specjalistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego i wyrobów medycznych
Vorherige Bekanntmachung: 0013337-2026
Interne Kennung: ZP/PN/02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, 33600000 Arzneimittel, 33651520 Immunglobuline, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 3 - Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne 2
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.3 do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 33650000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren
Los: LOT-0002
Titel: Część 11 - Produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.11 do SWZ
Interne Kennung: Część 11
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0003
Titel: Część 17 - Immunoglobuliny 2
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.17 do SWZ
Interne Kennung: Część 17
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
Los: LOT-0004
Titel: Część 40 - Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego 2
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.40 do SWZ
Interne Kennung: Część 40
Haupteinstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
Los: LOT-0005
Titel: Część 53 - Produkty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne 9
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.53 do SWZ
Interne Kennung: Część 53
Haupteinstufung (cpv): 33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika